В Южному «Олімп» відкрив тенісний корт та прокоментував ситуацію щодо абонементів

Городская хроника

Пресслужба спорткомплексу «Олімп», який після тривалої паузи відновив роботу 24 березня цього року вже в новому для себе статусі комунального підприємства і під новим керівництвом (очолює Олександр Ануфрієв) повідомила про відкриття тенісного корту. На сторінці спортивно-оздоровчого комплексу в Facebоok зазначається, що корт відкритий для відвідувань щодня, окрім неділі, з 9:00 до 21:00. Вартість – 200 гривень за одну годину.

Крім того, в «Олімпі» вже запрацювала тренажерна зала. Через що у деяких відвідувачів виникло питання, чи будуть діяти абонементи на тренування, які вони оформили раніше, до закриття спорткомплексу. Так, южненець Віктор Лі повідомив, що в свій час придбав абонемент, але не встиг його використати, в нього залишилось ще 30 тренувань. Тетяна Макогоненко під одним з наших матеріалів у Facebook також повідомила, що багато пенсіонерів ОПЗ за два тижні до закриття «Олімпу» купили абонементи на відвідування басейну:

«Десь за два тижні до закриття ФСК багато заводських пенсіонерів купили абонементи на відвідування басейну, звичайно вони не встигли їх використати. А тепер що, все? Зникли гроші? Правонаступникам заводського ФСК, комунальному підприємству СОК «Олімп», можна підняти всі дані з фінансових звітів та відповісти пенсіонерам – чи зможуть вони свої абонементи використати!»

На сторінці спорткомплексу повідомили, що про проблему цю знають і готують списки людей, які опинилися в такій ситуації, аби передати їх керівництву ОПЗ, яке раніше опікувалось «Олімпом».

«Ви купували абонементи в ОПЗ, ці гроші пішли на рахунок заводу. Зараз це підприємство має іншого власника. Ми готуємо списки людей, які придбали абонементи, та передамо їх на завод для вирішення проблеми», – говориться в повідомленні пресслужби «Олімпу».

Зазначимо, що за декілька днів до відкриття спорткомплексу головний інженер “Олімпу”, який на той час був в.о. директора, Дмитро Сторожилов повідомив нам, що в майбутньому планується розробити нові абонементи.

Нагадаємо, члени виконкому на засіданні 21 березня затвердили вартість платних послуг комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп».

Вартість послуг:

  • Тренування в тренажерній залі (великій) – 120 грн (1,5 год.)
  • Тренування в залі аеробіки – 150 грн (1 год.)      
  • Тренування в тренажерній залі (малій) – 150 грн (1,5 год.)      
  • Тренування в спортивно-оздоровчій залі – 250 грн (1,5 год.)
  • Відвідування турецької і фінської сауни з великим басейном  – 400 грн (2,5 год.)
  • Відвідування фінської сауни з малим басейном – 4300 грн (групове відвідування, 3 год.)
  • Тренування та проведення ігор у великій залі (ігровій) – 2500 грн (1 год.)
  • Тренування та проведення ігор в залі боротьби – 1500 грн (1 год.)
  • Масаж (загальний) – 400 грн (1 год.)
  • Тенісний корт – 200 грн (1 год.)

Джерело фото: сторінка СОК “Олімп” у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.