У травні пенсіонерів чекає додаткова надбавка до пенсії

Без рубрики

У травні 2023 року близько 600 тисяч пенсіонерів отримають додаткову надбавку у 624 гривні. Про це повідомляє Пенсійний фонд України. Гроші отримають ті українці, які вийшли на пенсію за віком, але працюють та отримують страховий стаж.

З урахуванням того, що право на автоматичний перерахунок визначає страховий стаж, набутий, у тому числі по лютий поточного року, та те, що страхувальники подають звіти за 1 квартал 2023 року до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування по 10 травня, перерахунок пенсіонерам, які працюють, проводиться у травні. Це означає, що грошові виплати будуть на рахунках пенсіонерів у червні, але вони не втратять надбавку за попередні два місяці.

Варто зазначити, що розмір пенсії буде збільшено, якщо останній раз перерахунок проводився два роки тому або раніше, тобто стаж збільшився як мінімум на 24 місяці. Наприклад, якщо людина вийшла на пенсію або їй проводився перерахунок у 2021 році, а вона продовжує працювати до сьогоднішнього дня, то вона може очікувати збільшення своєї пенсії. Розмір підвищення залежить від стажу роботи та розміру заробітної плати. Сума перерахунку пенсії є індивідуальною для кожного пенсіонера.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

22 thoughts on “У травні пенсіонерів чекає додаткова надбавка до пенсії

 1. Мы не люди когда стаж был 20__25лет. В пенсии мизерные стаж у меня28 лет не хватает два года и нам ничего не положено, а как жить если у тебя антология и куча других болячек не живёшь а выживаешь такая несправедливость и нечтожная брехня

 2. У нас вкрали зарплату і внески в ПФУ, трудовий і страховий стаж обмежили, показник середньої зарплати в Україні штучно зменшують – маніпулюють всіма трьома складовими розрахунків пенсії. А якщо по одеські, але без гумору – то взули в лапті і поділили на нуль. Платять основну пенсію нищу прожиткового мінімуму доплачують з бюджету, ніби-то ми не мали заробітку і внесків, але нуль ділити на нуль не можливо – це шахрайство ПФУ, який економить свій бюджет, за це отримують премії.

 3. А що робити коли немає робочого стажу, якщо я інвалід дитинства, якщо людина не може працювати надбавки всім а що рбит ,якщо людина не може працювати!

  1. Скільки років підряд пишуть ,про перерахунок пенсії працюючи пенсіонерам враховуючи ,стаж та заробіток ,ПЕНСІЯ ПІДНІМАЛАСЬ СРОГО НА 100 ,ГР.
   ТАК нараховують її у КОдимському ПФ.

 4. Вы вже дістали нас з страхалками,яке значення має, що пенсіонер поїхав за кордон. Я в Україні маю стаж роботи 46 років, і я собі пенсію заробила,після виходу на пенсію, я ще працювала не повних 5 Років. Працювала вчителем, директором школи, а пенсія 6000, це, смішно, при такому стажу.

  1. Я маю стаж 54 роки. Працювала вчителем. Другий рік на пенсії.Пенсія 5 5оо. Це справедливо?

  2. Вам смішні 6000тис,а при стажі 48 років-3500грн.Зігнали б усіх пенсіонерів в газову камеру,щоб не мучились.Але ж Європа не зрозуміє,потрібно піаритись!

 5. Я маю 43років стажу і мені підняли всього на 100 грн., а ті що мають по 30 років і працюють то їм піднімають. Хіба це справедливо? Я думаю що повинні нараховувати пенцію за стажом.

 6. Скільки можна говорити про підвищення якого немає,не знущайтеся над літніми людьми

 7. Доброго ранку Україно. В мене чоловік працює водієм автобуса по місту 43роки . 6років уже як на пенсії а отримує3300 це справедливо. А ті що їздили на заробітки за кордон і не платили податки отримують так само.

 8. А я за те щоб пенсіонери віддихали, молоді люди немають роботи а старих не виженеш. Позасідали посади і є зарплата і щей пенсія, на вибір щось одне.

  1. А хто так,аж бігом ,біжить працювати вчителем???В нас немає кому працювати,молодь на таку смішну зарплатню не ведеться!!!!!!

 9. Правильно відкривайте дорогу путіну, вся молодь поїде шукати роботу і стаж за кордон, а ветерани нехай захищають Україну. Це допомога ворогу а не державі.

 10. Мені 50 років я інвалід 3 групи вже 7 років получаю 2093 гр з сильними болями я працюю бо мушу бо нехватає на прожиття все з’їдає комуналка і аптека щоб ви вдавились ненажери

 11. Дійсно,чому людина,яка працювала все життя в Україні не має гідної пенсії???Мабуть,тому,що верхівці ,суддям,депутатам не вистачає тих 177тисяч.Вимагають доплатити,бо на Мальдіви не вистачає.А лікарям,вчителям,на якіх усе тримається,прожитковий мінімум,якого взагалі ні на що не вистачає.Тому і їдуть з країни,бо влада все краде..

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.