В Южному замінили зламані конструкції на дитячому майданчику

В Южному замінили зламані конструкції на дитячому майданчику (відео, фото)

Городская хроника

Цими вихідними на ігровому дитячому майданчику в парку Приморському замінили конструкції, які вийшли з ладу. Відео процесу на нашу сторінку в Instagram надіслала жителька нашого міста. На кадрах видно, як ремонтують гойдалку під назвою «Гніздо», вона є дуже затребуваною серед дітей. Як повідомив Yuzhny.info 24 квітня заступник начальника управління капітального будівництва Олександр Павленко, роботи проводила за свій рахунок підрядна організація («Зума Україна»), яка збудувала цей майданчик. Підрядник має гарантійні зобов’язання і, в разі поломки, він повинен провести ремонт. Проте в УКБ наголосили, що деякі конструкції вийшли з ладу не через погану якість обладнання чи дефекти, а через вандалізм. За словами Олександра Павленка, при обстеженні майданчику спеціалісти виявили, що одну з гойдалок зламали цілеспрямовано. Він закликав бережно ставитися до комунального майна.

Нагадаємо, що цей ігровий комплекс почали встановлювати в кінці 2021 року, на майданчику ще необхідно зробити гумове покриття і, можливо, це вдасться зробити цьогоріч – прогнозують в УКБ. Після цього об’єкт буде переданий на баланс комунального підприємства «Екосервіс» для подальшого обслуговування. Зазначимо, що ця ігрова дитяча локація користується великою популярністю серед дітлахів, поряд з нею розташований новий спортивний майданчик, де вже також не раз фіксували поломки тренажерів.

В Южному замінили зламані конструкції на дитячому майданчику

В управлінні капітального будівництва нам повідомили, що планується також замінити декілька конструкцій ігрового комплексу, що розташований у дворі між будинками по проспекту Григорівського Десанту 12 і 14. Це теж новий об’єкт, монтаж якого здійснили в кінці 2021 року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.