«Розчарований, що так мало людей», – Новацький закликав южненців приходити на прощання з полеглими військовими

Информ-панорама

В четвер, 14 грудня, в центі Южного пройшла церемонія прощання з жителем нашого міста, військовослужбовцем Віталієм Горбачьовим. В цей день в міськраді відбулось засідання сесії, яке розпочалось о 10:00, після чого міський голова Володимир Новацький оголосив перерву на одну годину для того, аби прийти на прощання з померлим Захисником (траурна процесія розпочалась також о 10:00). Проте, з міськради до центральної стели, де проводжали в останню путь нашого військового, прийшли не всі депутати, а лише шестеро з них. В цей день біла пам’ятника зібралось всього декілька десятків людей. Після закінчення траурної церемонії сесія в міськраді продовжилась, у великій залі зібрались і управлінці, і депутати (15). Володимир Новацький звернувся до колег, та й в цілому до жителів нашої громади з закликом приходити на прощання з нашими Захисниками.

Володимир Новацький: «Я щойно був на похованні, розчарований, що людей було дуже-дуже мало. Я вважаю, що це наш святий обов’язок, всіх жителів ОТГ, прийти і віддати шану тим, хто поклав своє життя за Україну та кожного з нас. Я був здивований, що сьогодні прийшло так мало людей. Це неправильно! Найстрашніше те, що люди починають звикати до поховань, це стає повсякденністю, бо прощальні церемонії відбуваються часто, в середньому раз на тиждень. Я прошу всіх наших працівників апарату виконкому, а також депутатів, по можливості, приходити на прощання з нашими хлопцями».

Нагадаємо, южненець Віталій Горбачьов (1967 р.н.) передчасно пішов з життя (в нього відірвався тромб)  2 грудня в районі ведення бойових дій. Віталій Вікторвич був помічником начальника відділення об’єднаної вогневої підтримки військової частини А4689, капітаном ЗСУ. Воїн помер за місцем розташування підрозділу біля населеного пункту Лиман Краматорського району Донецької області.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “«Розчарований, що так мало людей», – Новацький закликав южненців приходити на прощання з полеглими військовими

  1. Госпожа Баранецкая, вы на праздник пришли или на похороны? Какой цинизм!? У людей горе, а вы в наряде Снегурочки. Побойтесь Бога! И это второе лицо в исполнительной власти?

  2. Они на работу ходят наряды демонстрировать, а не скорбеть. Для них это совершенно не горе! Отбыли и забыли! А вы про совесть…

  3. 10 років визволення косоротих в Україні, а місто патякає мовою вбивць.Пожерли всі види допомоги,скористалися порятунком інших держав ,зганьбилися на весь світ прихильністю до ката (рускімязиком),повернулись і знову кличуть путіна.Може час на це реагувати в кого ще є мізки?Може час перестати бути чужими у власній країні?

  4. Я могу сказать почему так. Потому что Вы сами позволяете им в пятницу работать до трех, потому что они без конца сокращают на час два себе рабочий день, на прием не попадешь ни к кому. Да и сами похороны вы переносили 3 или 4 раза.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.