В Южному провели в останню путь 56-річного військового Віталія Горбачьова (фото)

Информ-панорама

14 грудня в Южненській громаді оголошено Днем жалоби. О 10:00 в центі міста розпочалась траурна церемонія прощання з жителем нашого міста, військовослужбовцем Віталієм Вікторовичем Горбачьовим, він мав позивний “Южанін”. Біля труни Воїна – його рідні, друзі, побратими, представники міської влади, небайдужі южненці. Всі вони прийшли в цей день, аби віддати шану Захиснику та помолитися за його упокій. Панахиду за померлим провів священнослужитель храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ Микола Віщун.

Віталій Горбачьов передчасно пішов з життя (в нього відірвався тромб)  2 грудня в районі ведення бойових дій. Він був помічником начальника відділення об’єднаної вогневої підтримки військової частини А4689, капітаном ЗСУ. Віталій помер за місцем розташування підрозділу біля населеного пункту Лиман Краматорського району Донецької області. Пам’ять Воїна присутні вшанували хвилиною мовчання, а проводжали в останню путь, стоячи на колінах. У військового залишилась дружина та дві дочки.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному провели в останню путь 56-річного військового Віталія Горбачьова (фото)

  1. Всі южненці причетні до цього вбивства.росія визволяє рускаязичних,яких не існує в природі.Але їх активно виховує Южненська громада з дитсадка і далі нав’язуючи суспільству МОВУ ВБИВЦЬ.Власне це сприяє тому що українське місто стало схоже на магадан.32 роки незалежності ,а люди добровільно лізуть в пекло рашизму всупереч здоровому глузду і логіці подій,зневажаючи себе та власну країну. Більшість ніколи не побачить рашу ,але вже бачачи цей її ідиотизм та злодіяння прагне бути нею.Це діагноз який треба терміново визначити і призначити лікування.Бо буде вам дяка маріуполем або пожиранням власних дітей.Схаменіться!Тільки панування українця на власній землі спинить цю деградацію та самознищення.

    1. 32 года независимости говорите..сначала несправеливый раздел флота, затем договор аренды черноморским флотом рашки наших крымских военных баз, продажа русским олигархам украинской промышленности и крымских земель, строительство квартир для их вояк, затем уничтожение военного потенциала и арсеналов нашей страны и все это под руководством нашей законно избранной власти. Да и все эти 32 года дети толком украинского языка и литературы не изучали, опять же по той же причине, а вы прямо моментально все хотите.

  2. А не содержит ли данное высказывание признаков преступления по ст. 161 УК Украины?
    И не нарушает ли это ст. 37 Конституции Украины?

    Впрочем, таким как оля не привыкать подтираться Конституцией…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.