В Южному «Муніципальна варта» буде штрафувати «автохамів»  

Информ-панорама

Інспектори з благоустрою комунального підприємства «Муніципальна варта» на своїй сторінці у Facebook 24 квітня звернулися до автолюбителів нашого міста з попередженням про недопустимість паркування свого транспорту на зелених зонах. Це є порушенням правил благоустрою Южного і за таке правопорушення з водіїв будуть стягувати штрафи. Інспекція опублікувала невеликий фотозвіт порушників, на автівках яких «Муніципальна варта» залишила приписи.

«Шановні мешканці м. Южного! Доводимо до відома власників транспортних засобів. Відповідно до п. 5.20. правил благоустрою території міста Южного, затверджених рішенням Южненської міської ради від 31 травня 2018 року, на території розташування зелених насаджень забороняється влаштовувати стоянки або розміщувати автомашини, мотоцикли, велосипеди та інші транспортні засоби, у тому числі, якщо це не призводить до пошкодження зелених насаджень, квітників та газонів. За вказані порушення передбачено адміністративну відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладення штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та посадових осіб (від 340 до 1 360 гривень)», – повідомили на КП «Муніципальна варта».

Нагадаємо, за 2022 рік відділом інспекції з благоустрою КП «Муніципальна варта» в цілому було винесено 125 приписів та складено 28 протоколів про адміністративні правопорушення.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “В Южному «Муніципальна варта» буде штрафувати «автохамів»  

  1. Началось. Сначала не там торгуют, парковки пошли неправильные , потом бабка молока не там продала, потом трава в осмд большая, мусор возле мусорки. Одно и тоже постоянно. Зато дороги разрыты нарушающие благоустройство города и и создающие опасность . Ничего. Деньги с прошлого года перенесли на этот и в этом году уже первый квартал бюджет отработан НЕПЛОХО по словам мэра. Ниче не пишут.

  2. Коли поліція ,варта, місцева влада буде карати власників великогабаритних транспортних засобів за в’їзд та паркування в межах нашого міста.Невже вам повилазило , по вулиці Т.Г.Шевченко на проти МТБ банка місяцями стоять зерновози на Миколаївський та Херсонській реєстрації.Це жлобство коли ти заробляєш і жалієш платити за паркування на спеціальних майданчиках,яких навколо Южного вже достатньо .

  3. Быть автохамом в Южном почётно и престижно. Однако, надо бы решить вопрос с ВЕ номерами, совершая хадж в наш секонд, николаевцы, почему-то доверяют свои корыта только нашим дворам, занимая места жителей.

  4. Прийдіть на Приморську 11. Біля першого і сьомого під’їзду завжди з ранку є машини на траві.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.