В Южному озвучили, які ремонти планують провести в цьому році

Городская хроника

Реконструкція проїжджої частини за Палацом культури «Дружба» була на фінальному етапі ще в кінці 2021 року, проте досі роботи так і не завершили. Через введення воєнного стану ремонт був “заморожений”, так як фінансувати цей вид робіт було на той час заборонено. Зараз це стало можливим завдяки змінами, які були внесені у відповідну Постанову Кабміну. Тоді вартість робіт оцінювалась в 5,9 млн гривень (підрядник «Юж Строй Компані»). Через різке зростання цін на будівельні матеріали, тепер доведеться відкориговувати кошторис, після цього треба буде проводити новий тендер. Відновити ремонт цієї ділянки дороги планується в середині цього року. Про це в інтерв’ю Yuzhny.info 24 квітня повідомив заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий. Крім того, він розповів, які ще ремонтні роботи мають намір провести в Южному цьогоріч.

«Відбулися зміни в Постанові Кабміну, тому цьогоріч в нас з’явилась можливість фінансувати з місцевого бюджету капітальний ремонт доріг, а не лише поточний ямковий. Зараз готуємо необхідні документи. На жаль, ділянки дороги біля «Укрпошти», другої школи, першого та другого дитсадків розриті і не завершені. Це завдає незручності і для водіїв, і для пішоходів. Минулого року нам на законодавчому рівні не дозволялось фінансувати цей вид робіт. За цей час суттєво змінилися ціни, тому підрядні організації не зможуть завершити роботи на тих умовах, які були прописані в договорі в 2021 році. Тому зараз проводимо роботу з підрядниками по декільком об’єктам, аби вони усунули всі недоліки та дефекти, які є на їхніх будівельних майданчиках, в тому числі це зараз робиться на ділянці дороги за ПК, аби в подальшому розірвати з ними договори. Потім буде проведене коригування вартості робіт і оголошено нові тендери на завершення ремонтів.

Зараз за ПК підрядник приводить у відповідність пішохідні доріжки. Ми плануємо завершити два великих проїзди, а також дитячі майданчики в парку Приморський і у дворі будинків по проспекту Григорівського Десанту 12 і 14 завершити. На жаль, щодо вулиці Приморської поки питання не розглядається, ремонт дороги по цій вулиці ще до повномасштабної війни коштувала дорого, майже 12 млн гривень, в теперішній час ця цифра значно збільшилась, тому поки цей вид робіт ми відтермінували на кінець року і рішення щодо вулиці Приморської буде прийматися з огляду на поточну ситуацію. Також хочу повідомити, що в нас нарешті почнеться ремонт покрівлі 3 школи (ділянка над спортивною залою) та в дитсадку, що біля поліклініки, це ті ремонти, які ми не змогли здійснити в 2022 році», – розповів Дмитро Любівий.

дмитро любівий

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “В Южному озвучили, які ремонти планують провести в цьому році

  1. Все это хорошо. Но вот когда же наконец-то закончат работы по канализации по ул.Вишневой. осталось каких-то 400 метров. Закольцевать чтобы. я пони аю, ч о в документации она у Вас существует. А по факту её нет. Видимо не доживу я до того времени. Мы и так все делаем своими руками, деньгами и т.д. или МИЗ это не люди.

  2. А возле Сказки когда уже заделаете яму,надоело с коляской ходить по проезжей дороги.

    1. Катя. Да не будут Они нечего заделавать, Они больны на всю кукушку. Они только умеют собак бродячих разводить да геноцид делать.

  3. Плитка лежала, а теперь ее нет за домом культуры. Они забывают, что говорили. Про Кошары тоже рассказывали, что надо получить документ о принадлежности дороги ОТГ г. Южный. ПОЛУЧИЛИ?

  4. Сейчас распилим бюджет, закупим плитку снова (люди же забыли, что она уже была) проведем снова тендер (считай снова выделим бабки) и сделаем один участок из всех, чтоб создать видимость работы

  5. дУпататы, как вы достали жителей города уже, мама дорогая! Была бы наша воля, ВСЕХ бы на фронт отправили.

  6. А потом на все работы что вы сделали не будет ни исполнителей, ни документации, как со стадионом.

  7. Почему в г.Одесса ежедневно ремонтируются дороги и укладывается плитка? Или Одесса в другом государстве находится?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.