Мер Южного про пляжний сезон, просторовий план та збір речей для дітей-сиріт

Видео

Міський голова у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення в понеділок, 24 квітня, повідомив, що цього року, як і минулого, пляжного сезону в місті не буде, а доступ до моря й надалі буде обмеженим.

«Пляжний сезон буде закритий. Це не тільки в нашій громаді, а й в цілому у всьому Одеському регіоні. Перш за все це обумовлено безпекою людей. Ви розумієте, що під час штормів до берега прибиває міни, були вибухи і це може призвести до великих проблем», – озвучив Володимир Новацький.

Очільник громади також повідомив, що декілька днів тому в міськраді було організовано збір гуманітарної допомоги для дітей (до п’яти років), які в результаті бойових дій залишились без батьків. Всі зібрані речі та продукти харчування передадуть в дитячий будинок в Херсонській області.

Володимир Новацький озвучив і про результати стратегічної сесії (відбулась 17 квітня) з розробки комплексного плану просторового розвитку території Южненської ОТГ, зазначивши, що зараз у жителів нашої громади є можливість вносити свої пропозиції щодо цього документу. Минулого тижня начальник управління архітектури та містобудування Сергій Оришака нам також озвучував, що спеціалісти міськради підготують відповідний протокол, який оприлюднять в соцмережах і люди зможуть вносити свої зміни та зауваження.

«Цей документ дуже важливий для розвитку нашої громади. Розглядаються різні питання, зокрема, щодо будівництва мосту від траси М-28 до села Григорівка, щодо передачі території колишнього піонерського табору та вулиці Курортної в межі села Сичавка, щодо того, аби зробити село курортом. Зараз ці питання розглядаються жителями нашої громади, вносяться пропозиції, потім після цих обговорень буде прийнято рішення і затверджена програма комплексного стратегічного плану розвитку нашої громади», – запевнив Володимир Новацький.

Детальніше про хід стратегічної сесії ми розповідали в нашому матеріалі від 17 квітня, прочитати його можна за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/sychavku-planuiut-zrobyty-kurortnym-tsentrom-iuzhnenskoi-oth-iaka-dolia-koshar-ta-novykh-biliar/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Мер Южного про пляжний сезон, просторовий план та збір речей для дітей-сиріт

  1. А почему тогда на пляже строительство Красной шапки на всю катушку ? Застроена огромная площадь и все расширяется ? Шоэто значит ?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.