Гіпермаркет «Ашан» в ТРЦ Riviera відновив свою роботу

Информ-панорама

В п’ятницю, 21 квітня, в торговельно-розважальному центрі Riviera відновив роботу гіпермаркет «Ашан». Він працюватиме щоденно з 09:00 до 21:00. Ознайомитись з асортиментом товарів можна сайті магазину – https://auchan.ua/. Наразі в гіпермаркеті діють знижки.

«Гіпермаркет “Ашан” повертається в Riviera. Широкий асортимент, лише якісні продукти та найкращі пропозиції знову чекають на вас», – повідомляється на сторінці ТРЦ в Facebook.

Нагадаємо, в березні цього року з’явилася інформація про те, що компанія “Auchan Україна” почала відновлювати гіпермаркет в ТРЦ Riviera, який зазнав ворожого ракетного удару майже рік тому. Як повідомила тоді пресслужба ритейлера, приміщення гіпермаркету відновлюватимуть у декілька етапів. Першу чергу після ремонту планувалося запустити навесні, а остаточне відкриття гіпермаркету заплановано пізніше. В асортименті акцент заплановано зробити на локальних виробниках. Запуск гіпермаркету відбуватиметься з чинною командою, яку вдалося зберегти.

РФ завдала удару по ТРЦ Riviera 9 травня 2022 року. Від ракетного удару постраждав гіпермаркет. Перша частина відремонтованого ТРЦ відновила роботу 18 листопада 2022 року – через півроку після того, як рашисти пошкодили частину будівлі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Гіпермаркет «Ашан» в ТРЦ Riviera відновив свою роботу

  1. Ще не вмерла Україна, і слава, і воля,
    Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
    Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
    Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Comments are closed.