южне олімп

В Южному затвердили нові тарифи на послуги спорткомплексу «Олімп»: відкриття 24 березня

Городская хроника

Члени виконкому на засіданні 21 березня затвердили вартість платних послуг Комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», який після тривалої паузи відновить свою роботу вже цієї п’ятниці, 24 березня. Від оплати послуг будуть звільнені комунальні заклади спорту: Южненська ДЮСШ та міський центр «Спорт для всіх». Які саме послуги будуть доступні відвідувачам та яка їх вартість в інтерв’ю Yuzhny.info розповів головний інженер СОК «Олімп» Дмитро Сторожилов.

«Сьогодні на виконкомі затвердили тарифи спорткомплексу. В першу чергу буде відкрита тренажерна зала, зала аеробіки та фітнесу, спортивно-оздоровчі зали та колишнє відділення кінезотерапії, тенісний корт, фінська сауна з малим басейном для групового відвідування (до шести осіб). За два тижні планується відкриття фінської та турецької сауни у великому басейні. Вартість більшості послуг залишається на рівні 2021 року, але є декілька послуг, які значно здорожчали (кінезотерапія). В майбутньому планується розробити абонементи. Щодо «Пункту незламності», який облаштовано в спорткомплексі, він продовжить там функціонувати. Щодо персоналу, в нас важка ситуація з тренерами (фітнес, кінезотерапія), але ми шукаємо фахівців і, сподіваємось, все буде гаразд», – озвучив Дмитро Сторожилов.

дмитро сторожилов олімп южне

виконком южненської міської ради

Вартість послуг:

 • Тренування в тренажерній залі (великій) – 120 грн (1,5 год.)
 • Тренування в залі аеробіки – 150 грн (1 год.)          
 • Тренування в тренажерній залі (малій) – 150 грн (1,5 год.)      
 • Тренування в спортивно-оздоровчій залі – 250 грн (1,5 год.)
 • Відвідування турецької і фінської сауни з великим басейном  – 400 грн (2,5 год.)
 • Відвідування фінської сауни з малим басейном – 4300 грн (групове відвідування, 3 год.)
 • Тренування та проведення ігор у великій залі (ігровій) – 2500 грн (1 год.)
 • Тренування та проведення ігор в залі боротьби – 1500 грн (1 год.)
 • Масаж (загальний) – 400 грн (1 год.)
 • Тенісний корт – 200 грн (1 год.)

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

13 thoughts on “В Южному затвердили нові тарифи на послуги спорткомплексу «Олімп»: відкриття 24 березня

  1. Якщо я правильно зрозумів, то кінезотерапія входить в розділ “тренування в спортивно-оздоровчій залі”.

  1. Такие цены сейчас везде…все дорожает, к сожалению. Сходить в бассейн теперь роскошь

   1. В одесских группах тг постоянные сообщения про акции на покупки абонементов в спортзалы Смайл и тд на 3 мес за 1000-1200 грн. Есть разница? Я уже молчу про качество спортзалов там и тут. Пусть подавятся такими ценами

 1. Мені цікаво, що з тими абонементами, які куплені перед війною, вони згоріли чи будуть діяти?

 2. Там и до войны было много что через одно место, оборудование на соплях уже много лет, зал устаревший и большинство тренеров что в зале то при наличии платного клиента появлялись, нулевое желание зал улучшать и услышать пожелание клиентов. Желание его вечно закрывать при любой возможности ковид ограничений. Но была хотя бы терпимая цена, а теперь когда есть альтернатива дешевле + площадка на улице, ждет их большой “успех” с такими ценами и без хоть каких-то тренеров. Как и везде куда добирается эта власть.

 3. Великий бассейн ,то зрозуміло .А малий це два ” джакузі ” ? Тобто я раніше оплачувала сауну ,але всі дві години свої проводила у ” джакузі ” і мене це сповна задовольняло .А зараз щоб попасти у ” джакузі ” ,то потрібно збирати купу людей щоб оплатити 4300 грн ?

  1. Ні , малий басейн був для робітників , він без джакузі і знаходиться на цокольному поверсі

 4. 120 гривен разовое посещение тренажорки, вы совсем долбанулись? В фениксе, например 80. Ограничение по времени, вообще ор. С такой ценовой политикой угробят Олимп, соглашусь, там и раньше не все было в порядке, а теперь и подавно. Хорошо есть площадка в парке, там люди сами сделали инвентарь(огромная благодарность и почет), главное не мешайте.

 5. Цена завышена очень, а тренажоры убитыев хлам и гриф и тот погнутый про поиск блинчиков по залам это игра найди.

 6. Сука,коли ви вже нажеретися..?Чи у вас завдання знищити українську націю,коли наші хлопці боронять нашу незалежність і стійкість і дух української нації..?Своїми цінами,ви підштовхуєте українську молодь до наркотиків та алкоголю,бо горілка дешевше коштує ,аніж одне заняття в спортзалі у Олімпі…Падлюки,ви хоч дивилися,скільки коштують такі ж самі послуги,як у вас в інших містах,де в таких ж самих закладах,де сервіс набагато крашій за ваш,але коштує набагато дешевше за ваш..!В Києві у найпрестижнішому SportLaifі безлімітний абонемент,де все включено,коштує набагато дешевше,аніж у вас….

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.