Знущання над  твариною: в Южненській ОТГ собака ледь не залишилась без голови (відео)

Информ-панорама

В селищі Нові Біляри Южненської громади зафіксовано факт жорстокого поводження з тваринами. Одну з собак на прізвисько Ляля мало не позбавили голови, другий песик гине з голоду. Про це на свій сторінці у Facebook повідомила волонтерка Світлана Компанієць. Вона розповіла, що господарка тварин через повномасштабну війну покинула свій дім та країну, залишивши своїх підопічних на сестру. Та в свою чергу з обрізків дроту спорудила для собаки нашийник і туго прив’язала. Дріт прорізав шкіру, м’язи, передавив судини, у тварини почався набряк, рана загноїлася. Тривогу забили сусіди, побачивши знущання над собакою, вони вирішили забрати чотирилапого з цього двору та відвезти в Южне на огляд ветеринару.

«Господарка з початком війни поїхала до Польщі. За її собаками залишилася наглядати неблагополучна сестра, яку вже позбавили батьківських прав на її дітей. Спочатку собак підгодовували сусіди, але потім сестра господарки цих тварин накинулася на них із погрозами. Злякавшись, жінки перестали годувати тварин у чужому дворі. Але сьогодні (4 квітня) вони побачили майже обезголовленого собаку, який радісно махає хвостиком у надії на шматок хліба. Сестра господарки з обрізків дроту спорудила для тварини нашийник і туго прив’язала. Дріт прорізав шкіру, м’язи, передавив судини. Почався набряк, рана загноїлася. На свій страх і ризик жінки забрали собаку з двору та відвезли у ветпункт. Рану обробили під наркозом, призначили необхідне лікування. І більше Ляля до цього подвір’я не повернеться. Другий собака ще цілий, але теж дуже виснажений. Вже ввечері сестра господарки і його посадила на прив’язь. Не будьте байдужими! Звертайте увагу на те, що відбувається за дверима вашої оселі. Не всі покличуть на допомогу. І це стосується не лише тварин», – розповіла волонтерка.

У ветпункті собаці обробили рани, зробили перев’язку та призначили необхідне лікування. Зараз волонтери збирають кошти на лікування тварини. В коментарях до публікації волонтерки южненці обурилися ситуацією і вже зголосилися допомагати. Благодійну фінансову допомогу можна надіслати на карту ПриватБанк 47-31-21-96-49-63-98-57 Галина Борзікова (з позначкою: «Шок!») або через PayPal – gborzikova@gmail.com. Наразі врятована собака Ляля вже почуває себе краще, їй знайшли новий дім, а от другий песик продовжує залишатися в небезпечному для себе місці.

Зазначимо, за жорстоке поводження з тваринами винні особи несуть відповідальність:

  • адміністративну (стаття 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка тягне за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини);
  • кримінальну (стаття 299 Кримінального кодексу України відповідальність, яка передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.