В Южному колективу спорткомплексу «Олімп» представили нового керівника

Городская хроника

У вівторок, 28 березня, в спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» відбулась зустріч колективу комунального підприємства з Южненським міським головою. Володимир Новацький подякував за плідну багаторічну працю вже ексдиректору спорткомплексу Володимиру Татарову, який звільнився за станом здоров’я, та вручив йому відзнаку «За заслуги перед Южненською громадою». Після чього Новацький познайомив працівників «Олімпу» з новим виконувачем обов’язків директора – Олександром Ануфрієвим, який є депутатом Южненської міськради і до цього очолював комунальне підприємство «Южненське узбережжя», також має досвід роботи тренером з вільної боротьби.

«Я працював в ФСК «Хімік», з 2004 року ми були в «Олімпі» (тренерський склад і відділення вільної боротьби). Я хочу як тренер, який працював в ті роки, подякувати всьому колективу і керівнику за те, що було дуже комфортно тут працювати, були створені всі необхідні умови для цього. Маю надію, що спрацюємося і Володимир Володимирович (Татаров) буде допомагати нам своїми порадами, рекомендаціями, вже маючи великий досвід в цій сфері», – озвучив Олександр Ануфрієв.  

Міський голова, звернувшись до колективу, підкреслив, що Олександр Ануфрієв призначений поки що тільки виконувачем обов’язків директора і в подальшому має проявити себе на новій для нього професійний ниві, після чого Новацький планує провести повторну зустріч з працівниками «Олімпу» і почути їхні думки щодо нового керівника.

«Хотілося б, щоб ми цю планку, яку підняв в свій час Одеський припортовий завод, втримали. «Олімп» – це візитівка нашого міста і, думаю, так буде й надалі. Дуже хотілося б, щоб все склалося якнайкраще. Я представив нового виконувача обов’язків директора Олександра Ануфрієва, хочу підкреслити, що він виконувач обов’язків, він себе спробує на цій посаді, на новій роботі, ми і ви, як колектив, подивимось, як в нього буде виходити. Дуже важливою буде саме характеристика і оцінка з боку трудового колективу. Потім ми зустрінемось знову і люди висловлять свою думку, бо це дуже серйозний об’єкт. Олександр Ануфрієв має досвід роботи тренером, він працював тут в «Олімпі», але зараз йому доведеться вникати вже у питання економіки, бізнесу, господарської діяльності, це зовсім інше направлення і велика відповідальність. Будемо вірити, що все вийде… », – озвучив Володимир Новацький.

Зазначимо, що «Олімп» протягом року не працював. Тепер це об’єкт комунальної власності Южненської громади, минулого тижня він відновив роботу. Члени виконкому на засіданні 21 березня затвердили вартість платних послуг Комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп». Детальніше про це можна прочитати за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/v-iuzhnomu-zatverdyly-novi-taryfy-na-posluhy-sportkompleksu-olimp-vidkryttia-24-bereznia/

Спорткомплекс урочисто відкрили 4 вересня 2004 року. Цьогоріч об’єкт та візитівка нашого міста відзначатиме 19-річчя.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному колективу спорткомплексу «Олімп» представили нового керівника

  1. Юля, вы метеор. Когда вы успели написать??? Я только оттуда, смотрю уже материал вышел))))

  2. Жаль людей. Зарплату не платят. Мэр города – вор, Олимпу и ОПЗ – хана.
    Искренне жалко рабочий народ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.