южтеплокомуненерго

На «ЮТКЕ» розповіли про завершення опалювального сезону та підготовку до наступного

Информ-панорама

Опалювальний сезон в Южному завершиться вже цієї п’ятниці, 31 березня. Продовжувати подавати тепло міська котельня в квітні немає можливості, так як термін дії договору з постачальником газу («Нафтогазом») визначений до кінця цього місяця. Нагадаємо, що минулий сезон закінчився 30 березня 2022 року (позаминулий – 12 квітня 2021 року). В інтерв’ю Yuzhny.info головний інженер комунального підприємства «Южтеплокомуненерго» Олександр Мончинський розповів, що як тільки закінчується опалювальний період в місті, на котельні одразу починається підготовка до наступного, об’єм робіт великий, перш за все треба буде провести гідравлічні випробування мереж. Ми поцікавились, чи вистачає в умовах воєнного стану під час мобілізації профільних працівників на підприємстві.

«На сьогоднішній день, враховуючи ситуацію в країні, воєнний стан, спеціалістів на підприємстві вистачає, але мобілізація продовжується, тому як буде в подальшому – важко прогнозувати, але це може дуже негативно вплинути на ситуацію на котельні. Ось нещодавно нашому електрогазозварнику вручили повістку. Є порядок, згідно з яким працівники підприємств критичної інфраструктури (до яких відноситься «Южтеплокомуненерго») підлягають бронюванню. Ми подали список працівників, які необхідні на котельні і яких хотіли забронювати, на жаль, на сьогоднішній день так ніхто з них і не заброньований.

Попереду в нас багато роботи. Зранку в п’ятницю ми зупинимо котли, система буде поступово холонути. Після завершення опалювального сезону на котельні почнемо проводити гідравлічні випробування мереж на міцність.  Ми піднімаємо тиск на 25 відсотків вище робочого для того, аби перевірити стан мереж і виявити можливі витоки, щоб потім провести ремонт на проблемних ділянках. В нас робота налагоджена так, що як тільки опалювальний період закінчується, ми одразу починаємо готуватись до наступного, зокрема здійснюємо ревізію запірної арматури, яка знаходиться в камерах, проводимо ремонти, тобто роботи вистачає», – розповів Олександр Мончинський.

Нагадаємо, на початку березня ми повідомляли, що заборгованість населення за опалення перед КП «ЮТКЕ» становила близько 40 млн гривень. Через складну ситуацію в країні та призупинення роботи головних підприємств міста, не всі южненці мають змогу сплачувати за комунальні послуги. На «Южтеплокомуненерго» з розумінням ставляться до ситуації, але звертаються до споживачів з проханням, за можливості, вносити платежі, адже від цього залежить подальше функціонування комунального підприємства.  

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.