В Южному з початку воєнного стану зафіксовано рекорд з народжуваності за тиждень

Городская хроника

За минулий тиждень в нашому місті народилося семеро немовлят. Такі показники за період дії воєнного стану в Южному є рекордними. Про це у своєму відеозверненні на каналі южненського телебачення в понеділок, 27 березня, повідомив міський голова.

«На цьому не треба зупинятися. Дуже б хотілося, щоб так було і в подальшому!» – зазначив Володимир Новацький.

Нагадаємо, в Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Так, сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога. На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч.

В минулому році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень,  що на 4% менше 2021 року, в тому числі:

  • на першу дитину виплату отримали 52 ос.
  • на другу – 61 ос.
  • на третю – 17 ос.
  • на четверту – 2 ос.
  • на п’яту – 1 ос.
  • на шосту – 2 ос.

З них дівчат – 60, хлопчиків – 75. Із загальної чисельності отримувачів вказаного виду допомоги чотири особи – з Сичавського старистинського округу та дев’ять осіб – з Новобілярського.

Автор фото: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному з початку воєнного стану зафіксовано рекорд з народжуваності за тиждень

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.