В Южному озвучили, скільки запланували мільйонів щорічно на утримання «Олімпу»

Городская хроника

Заслухавши інформацію начальниці управління культури, спорту та молодіжної політики Южненської міськради Надії Конопацької, члени виконкому 14 червня затвердили нову Програму розвитку фізичної культури і спорту в нашій громаді, яка буде діяти з 2024 по 2026 роки. Надія Дмитрівна озвучила, що загальний плановий обсяг фінансування цієї Програми на три роки становить 154 млн 598 тисяч гривень, з них:

  • на 2024 рік заплановано 57 млн 832 тисячі гривень;
  • на 2025 рік – 48 млн 366 тисяч гривень;
  • на 2026 рік – 48 млн 399 тисяч гривень.

Левова частка від запланованого об’єму коштів передбачена на підтримку спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп», який нещодавно став комунальним некомерційним підприємством. На рік на утримання цього об’єкту передбачається близько 40 млн гривень з місцевої казни – зазначила Надія Конопацька. З її слів, «Олімп» потребує фінансових вкладень, адже багато років кошти на оновлення цього об’єкту, зокрема на ремонти, не виділялися. Як приклад, вона зазначила, що там є котли, які потребують заміни, так як їхній термін придатності закінчується, а коштують вони недешево.

«В Южненській міській територіальній громаді діяла Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2023 роки. Оскільки термін виконання Програми закінчується, то виникла необхідність затвердження нової на наступні три роки. Основними напрямками програми є: розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту (участь у змаганнях та проведення навчально-тренувальних зборів серед спортсменів всіх вікових категорій тощо); проведення фізкультурно-масових заходів серед населення; матеріально-технічне забезпечення (ремонт існуючих спортивних об’єктів та будівництво нових; придбання спортивної форми та інвентарю); підтримка спорту вищих досягнень (виплата стипендій); підтримка і розвиток спортивної інфраструктури (збереження існуючої мережі спортивних споруд КНП СОК «Олімп»)», – озвучила Надія Конопацька.

надія конопацька

Южненський міський голова на озвучені суми, які запланували на підтримку спорткомплексу, відреагував бурхливо. Він зазначив, що на це з місцевого бюджету витрачається більше коштів, ніж на підтримку медичної сфери міста і підкреслив, що «Олімп» має можливість самостійно заробляти гроші від надання низки послуг і повинен докладати максимум зусиль, щоб робити.

«Ми на спорт виділяємо в два рази більше, ніж на медицину. Медицина – 28 млн, спорт – 48 млн! Ми робили в свій час розрахунки, озвучувалось, що ми повинні давати з бюджету 50 відсотків необхідної суми, а ще 50 має спорткомплекс заробляти самостійно. Треба допомагати цьому об’єкту утримуватись, а не утримувати його», – зазначив Володимир Новацький.

володимир новацький

дмитро любівий

Нагадаємо, СОК «Олімп» відновив роботу як комунальне некормерційне підприємство 24 березня 2023 року. Наразі тут функціонують тренажерні зали, зала аеробіки, зала кінезотерапії, релаксаційний центр, зала для тренувань, тенісний корт. Очолює спорткомплекс Олександр Ануфрієв, депутат Южненської міськради. Його призначили на посаду виконувача обов’язків директора в кінці березня цього року, до нього посаду директора займав Володимир Тататоров, який за станом здоров’я звільнився.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному озвучили, скільки запланували мільйонів щорічно на утримання «Олімпу»

  1. Знакомая песня, точно так же угробили пекарню, потом продали армянам и теперь южненский хлеб дороже одесского. Сейчас начали гробить спорткомплекс, 40 млн на содержание это много, говорит мер, но 100 млн на проспект, это нормально, состояние проспекта вы все сами можете лицезреть каждый день.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.