В Южному інспектори «Муніципальної варти» закликають містян до співпраці

Информ-панорама

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта», яке очолює Володимир Панченко, має на меті налагодити комунікацію з жителями громади. Для цього в соцмережах вони розмістили контактний номер телефону інспекції, аби южненці в разі потреби надати їм допомогу і відреагувати на правопорушення звертались до інспекторів. На КП нагадали, що основними завданнями підприємства є здійснення контролю за станом благоустрою, охорона комунальної власності та профілактика правопорушень у сфері охорони публічної безпеки і порядку на території Южненської громади.

«На період воєнного стану в Україні працівники підприємства відряджені в розпорядження начальника органу поліції. На теперішній час працівники «Муніципальної варти» виконують функції під час правового режиму воєнного стану, в тому числі під час спільного з поліцейськими патрулювання території громади. Для більш ефективної роботи підприємства необхідна взаємодія з громадянами. З цією метою надаємо номер телефону ЮКП  «Муніципальна Варта»: 098 011 03 39. Будемо раді співпраці на благо Южненської ОТГ», – зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни в нашій громаді на місцевому рівні у березні 2022 року було ухвалено рішення про створення додаткового підрозділу КП «Муніципальна варта». Його головне завдання – допомагати правоохоронцям стежити за правопорядком на території нашої громади.

В січні цього року ми повідомляли, що за 2022 рік відділом інспекції з благоустрою КП «Муніципальна варта» було винесено 125 приписів та складено 28 протоколів про адміністративні правопорушення (у тому числі 10 з них направлено до інших регіонів). На виконання повноважень, відповідно до статутних завдань та положень відділів даного комунального підприємства, в минулому році з місцевого бюджету було передбачено фінансування на суму 3,3 млн гривень. Про це доповів на засіданні виконкому 24 січня начальник КП Володимир Панченко.

Фото: скріншот з відео www.youtube.com/watch?v=DUtKutt45pU&t=129s.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному інспектори «Муніципальної варти» закликають містян до співпраці

  1. идея не плохая, как при союзе ДНД. на работе даже отгулы дружиникам давали. и еще гонял единственый уазик(бобик) так его называли.вечером боялись так сказать) когда мимо проезжал).

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.