З 14 – 4 непридатні: в Южному відремонтують два укриття, одне з них готують для школярів

Городская хроника

В Южному після проведеної перевірки укриттів, прийнято рішення відремонтувати два з них, ще в двох треба навести лад і очистити від побутового сміття. Так, за результатами рейдів, які проводила спеціальна комісія (в складі якої ДСНС, поліція, працівники виконкому) встановлено, що з чотирнадцяти сховищ чотири непридатні для перебування там людей під час повітряної тривоги. Як розповів в інтерв’ю Yuzhny.info 14 червня заступник міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, на ремонт одного укриття планується передбачити з місцевого бюджету близько 2,5 млн гривень. Ремонт одного з них проведуть вже цього літа, а завершити планують до 20 серпня. Мова йде про ПРУ, яке буде передбачене для учнів початкових класів Ліцею №4 імені В. Чорновола.

«По чотирьом ПРУ зроблені комісією зауваження, що вони сьогодні не готові для роботи, в двох з них ми можемо навести лад мінімальними зусиллями. Там декілька приміщень зайняті орендаторами, в деяких є побутове сміття, яке треба вивезти. Ще два ПРУ потребують ремонту, я не буду називати адреси цих укриттів, вони в першому мікрорайоні міста. Там сходинки, санвузли, стіни, систему освітлення та вентиляції треба відремонтувати. Одне з цих ПРУ як раз буде передбачено для укриття учнів четвертої початкової школи. Нам треба до 1 вересня закінчити ремонт в цьому сховищі, ми поставили собі задачу встигнути зробити це до 20 серпня. Роботи ще не почалися, зараз готується відповідна документація для цього. Це питання на контролі в обласній військовій адміністрації», – озвучив Дмитро Любівий.

дмитро любівий

На засіданні виконкому 14 червня міський голова Володимир Новацький анонсував, що на наступному тижні проведене розширену нараду з головами правлінь ОСББ та відповідальними за укриття в місті.

«Ситуація ускладнюється з кожним днем, практично щоденно повітряні тривоги. Сьогодні питання номер один – це укриття в громаді. На цей напрямок ми повинні виділяти кошти для того, аби привести в нормальний стан сховища. У вівторок я проведу нараду з головами ОСББ, треба ще раз довести до кожного, що питання укриття сьогодні – надважливе, бо це стосується безпеки і життя людей», – озвучив Володимир Новацький.

володимир новацький

Нагадаємо, спеціалісти Южненської міськради на своїй сторінці у Facebook 29 листопада минулого року розмістили план розміщення сховищ для населення міста в разі повітряної тривоги в захисних спорудах цивільного захисту, спорудах подвійного призначення, найпростіших укриттях громади. На карті позначено 26 укриттів. Знайти адреси, дізнатись про тип та місткість сховищ можна за посиланням – www.google.com/maps/d/viewer?mid=1VOCC6NjXdL35m95XUq0Hp4K3fOdybLg&fbclid=IwAR3HclM-qSlZ-TN2a7BCIoJscJ3kyTxycbpCnMh4oCYyNOVpc2NuYVDWUo4&ll=46.62310487419897%2C31.10144474334718&z=16

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.