В Южненській ОТГ комісія перевірила стан готовності дитсадків перед навчальним роком

Городская хроника

Южненська громада єдина в Одеському районі, де в умовах воєнного стану працюють всі навчальні заклади (з забезпеченням харчування). В понеділок, 14 серпня, спеціальна комісія, до складу якої увійшли представники ДСНС, Держпродспоживслужби, Центру первинної медико-санітарної допомоги, управлінь освіти, капітального будівництва, ЖКГ розпочали перевірку дитячих садків нашої ОТГ (сім закладів) щодо їхньої готовності функціонувати в новому навчальному році. Такі перевірки – стандартна щорічна процедура. Минулого тижня комісія проінспектувала укриття шкіл та садків, тепер мала на меті перевірити наявність необхідної документації; стан будівлі та приміщень садочків; дотримання норм пожежної безпеки; санітарних норм на харчоблоках, в санвузлах, медичних кабінетах.

Ми побували в дитсадку «Перлинка» в Нових Білярах, який є структурним підрозділом Новобілярської гімназії, в дитсадку «Барвінок» в Сичавці та дитсадку №5 «Теремок» в Южному. Спеціалісти Держпродспоживслужби звернули увагу на те, що в сільських дошкільних закладах немає професійних миючих та дезінфікуючих засобів, а деякий посуд для приготування їжі для дошкільнят (каструлі в Нових Білярах) вже потребує заміни. Також було озвучено, що засоби для підмітання та миття підлоги мають зберігатися окремо у відповідному місці, а не в приміщеннях санвузлів чи харчоблоків. Одне із зауважень стосувалось наявності килимів в санвузлі (в дитсадку в Сичавці), це згідно з санітарними нормами, заборонено. В южненському садку «Теремок», як відзначили представники Держпродспоживслужби, ситуація краща, але також були виявлені незначні недоліки. Основне зауваження, на яке звернули увагу спеціалісти в дошкільних навчальних закладах – необхідність пройти медкомісію тим працівникам дитсадків, в яких закінчується термін її дії.

На усунення виявлених під час перевірки недоліків керівництву дитячих садків Южненської громади дається термін до 1 вересня. Нагадаємо, шо однією з головних вимог для роботи навчальних закладів в умовах воєнного стану є наявність належного укриття, в нашій громаді і школи, і дитсадки мають відповідні сховища, тому всі освітні заклади ОТГ готуються розпочати новий навчальний рік 2023/2024 і відкрити свої двері для дітей. На цьому тижні в нашій громаді запланована перевірка шкіл, в декількох з них наразі завершуються ремонтні роботи (клас безпеки, покрівля, укриття).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южненській ОТГ комісія перевірила стан готовності дитсадків перед навчальним роком

  1. Чи звернула увагу ця комісія на головне що діти виховується рашистами і з ними спілкуються мовою вбивць вихователі та інше.Нові смертники чи раби.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.