Южненський міський голова прокоментував, чи відкриють пляжі громади цього року

Информ-панорама

Цими вихідними начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив, що підписав спільний з Командувачем оперативним стратегічним угрупуванням військ «Одеса» наказ про доступ людей до моря. В переліку перших відкритих зон для відпочинку: пляж «Калетон», інклюзивний пляж, муніципальний пляж (район 14 Фонтану), пляж «Ікра», пляж «Чайка», муніципальний пляж (район 10 Фонтану). За його словами, цей список з часом буде доповнюватися (по мірі проходження перевірок).

В Южному, на жаль, відкривати пляж, доступ до якого обмежено з травня 2022 року, не будуть. Про це повідомив у своєму відеозверненні на каналі Южненського телебачення в понеділок, 14 серпня, міський голова. За словами Володимира Новацького, прибережна зона міста не обладнана необхідними засобами, тому і отримати дозвіл на відкриття можливості немає.

«Є багато інформації про те, що зараз дозволено купатися в морі, але, наголошую на тому, що дозвіл отримали тільки пляжі Одеси. В нас немає можливості відкривати пляж, бо відсутні хвилерізи. Ми не можемо встановити протимінні загородження і затягнути сітки, щоб до нас не потрапили міни. Тому в цьому році ми будемо без пляжу, але надіємося, що в наступному все буде гаразд і ми будемо купатися на пляжах нашої громади», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, раніше в обладміністрації пояснювали, що для того, аби пляж дозволили відкрити, він має бути обладнаний:

 • захисними сітками, що виключають потрапляння мін;
 • спостережно-рятувальними постами;
 • буями;
 • засобами гучного мовлення;
 • наявними поблизу укриттями.

Зазначимо, що на відкритих пляжах Одеси дозволено перебування людей з 08:00 до 20:00. Під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від 2-х балів, на берегових спорудах (пірсах), а також поза межами зон для купання знаходження людей заборонено.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

11 thoughts on “Южненський міський голова прокоментував, чи відкриють пляжі громади цього року

 1. Стесняюсь спросить, а в следующем году волноломы появятся(из ниоткуда) или сети противоминные, как обычно местные власти саботируют законодательство. Гражданин мэр, а сколько армяне заносят за бассейн возле говноозера.

  1. Да , для открытия басейна вонючего , нашли можлывости и дозвил , самое главное , что все люди знают и понимают , а говноозеро пока подсохло ,ждет дождей и прибоя …………

   1. Сам идиот, есть приказ коменданта области, открыть пляжи. Тут война, а в Одессе не война? Но это же надо деньги потратить на подготовку, а воровать не дают.

    1. Гоните
     Даже в Одессе не все открыты. У нас есть волнорезы? Без них можно без ручек ножек остаться. Без головы некоторым, не привыкать

 2. Южненський міський голова прокоментував, чи відкриють пляжі громади цього року: «А ху-ху не хо-хо?»

 3. А я бы не пошел, зная как у нас все делают, можно запросто без ног остаться. В лучшем случае.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.