«Гуманітарку» у вигляді комп’ютерів почали розподіляти між навчальними закладами Южненської ОТГ

Городская хроника

Отриману нашою громадою в липні цього року гуманітарну допомогу з Польщі у вигляді комп’ютерів (на суму близько 6,5 млн гривень) на цьому тижні вже почали розподіляти між навчальними закладами ОТГ (школами і дитсадками). Нагадаємо, що завдяки тривалим перемовинам і налагодженню партнерських відносин з польськими благодійниками заступнику міського голови-начальнику УЖКГ Дмитру Любівому вдалося цьогоріч залучити для закладів освіти нашої громади “гуманітарку” в кількості 250 комп’ютерів. Польський фонд одного з університетів Кракова (Digital University) надав для южненських школярів техніку різних моделей, зокрема, Samsung і Philips.

Першим навчальним закладом нашої громади, який отримав партію комп’ютерів (системні блоки, клавіатуру, монітори, мишки, кабелі, підставки для моніторів), став Ліцей №4 імені В. Чорновола. Директор школи Тарас Прокопечко разом з помічниками забрав вантаж з пункту зберігання техніки в понеділок, 14 серпня. Як пояснила Yuzhny.info заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, представники четвертої школи виявилися найактивнішими і першими прийшли отримати близько 30 одиниць техніки. За її словами, кожен навчальний заклад громади мав можливість надати в управління освіти заявку на отримання комп’ютерів в тій кількості, яка їм потрібна.

«Всім керівникам закладів освіти ми надали інформацію про те, що наша громада отримала комп’ютери. Ми попросили їх підготували дані, скільки одиниць техніки їм потрібно. Кожна школа і дитячий садок надали нам цю інформацію і, згідно з їхніми потребами, в нас вистачає техніки, аби зодовольнити всіх. Почали ми з Ліцею №4, вже в стінах школи працівники детальніше оглянуть техніку, підключать, перевірять. В подальшому чекаємо представників інших закладів освіти для отримання комплектуючих», – озвучила Олена Баранецька.

Завершити видачу техніки між закладами освіти нашої громади планується до кінця серпня, аби вже в новому навчальному році учасники освітнього процесу могли їх використовувати.

Раніше Дмитро Любівий озвучував, що буде докладати зусиль, аби залучити в нашу громаду додаткову гуманітарну допомогу. В подальшому заступник міського голови планує продовжувати роботу в цьому напрямку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “«Гуманітарку» у вигляді комп’ютерів почали розподіляти між навчальними закладами Южненської ОТГ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.