В Южному до Дня Незалежності відбудеться два благодійних заходи

Информ-панорама

З нагоди державного свята в нашому місті заплановано проведення інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» (23 серпня). Склад команди – до 6 людей. Гра благодійна, тому мінімальний донат з команди за участь складатиме 500 гривень. Всі зібрані в цей день кошти будуть передані в южненський волонтерський штаб «Незламні» на придбання одягу для поранених бійців у шпиталі. Реєстрація для участі обов’язкова і здійснюється за номером теефону: 073-76-46-414 (триватиме до 22 серпня включно). Про це повідомили на сторінці Палацу культури в Facebook.

Крім того, в наступний четвер, 24 серпня, відбудеться благодійний ярмарок на підтримку українських військових. Як повідомила у Facebook представниця волонтерського пункту «Соловейки» при четвертій школі Олена Ящук, захід триватиме з 15:00 до 21:00 на майданчику біля Палацу культури «Дружба».

«На ярмарку вас чекає: смачна вулична кухня, смаколики від місцевих господинь та підприємців, вироби від майстринь міста та гостей нашого ярмарку, дитячі розваги, аквагрим, українські коси від южненської брейдерки, смачні напої для дітей та дорослих, святкова програма, яку організовує ПК «Дружба», аукціон з неймовірними лотами та багато цікавого. Волонтерський пункт «Соловейки» готується та запрошує охочих містян, заклади освіти, організації та підприємців міста Южного долучитися до гарної справи», – написала волонтерка.

Організатори запрошують долучитися южненців до проведення ярмарку. Контактний номер телефону: 095-183-72-47 (Олена).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.