Нові меблі, мультимедійне обладнання, шкільні змагання: в Южному внесли зміни до Програми розвитку освіти

Информ-панорама

Заслухавши інформацію заступниці міського голови-начальниці управління освіти Олени Баранецької, члени виконкому на засіданні 21 березня погодили внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Южненської громади. Вони передбачають фінансування декількох заходів. Наша ОТГ отримала субвенцію в сумі 696 780 гривень на закупівлю мультимедійного обладнання, заплановано також співфінансування з місцевого бюджету в сумі 298 620 гривень для 30 класів. У зв’язку з тим, що в Програмі розвитку освіти було передбачено на цей рік обладнання тільки 15 кабінетів 5-6 класів, тепер, отримавши субвенцію, виникла необхідність внести відповідні зміни до показників (цьогоріч таких кабінетів буде забезпечено обладнанням в кількості 30).

В Програмі розвитку освіти також буде змінено захід «Придбання обладнання для класу безпеки Ліцею №4 імені В’ячеслава Чорновола» на «Придбання меблів для укриття Ліцею №2». В управлінні освіти вважають, що закупівля меблів для шкільного сховища наразі є більш нагальною потребою, ніж обладнати додатковий клас безпеки, адже такий в Южному вже функціонує на базі опорного закладу – Ліцею №2, де можуть проводити уроки і учні інших шкіл громади.

Крім того, на виконання розпорядження голови Одеської ОВА, листа Міністерства молоді та спорту, наказу Департаменту освіти і науки Одеської ОВА «Про проведення І-ІV етапів спортивних та спортивно-масових заходів з реалізації проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів шкіл в лютому-березні поточного року проводиться ІІ етап змагань в ОТГ Одещини, на яких визначається переможець громади для участі в районних змаганнях. Спортзал базового закладу має бути забезпечений певною атрибутикою та на кожному етапі змагань мають вручатися брендові нагороди (кубки, медалі та інше). Для участі в зазначених змаганнях зареєстровано шість команд Южненської ОТГ. Участь у територіальних змаганнях будуть брати дві команди дівчат з волейболу та дві команди хлопців з футзалу. Для організації проведення спортивного заходу та підбиття підсумків необхідно придбати нагороди, спортивну форму, спортивний інвентар та атрибутику. У зв’язку з тим, що фінансування зазначеного заходу не було передбачено в Програмі розвитку освіти, для того, щоб не збільшувати загальний обсяг фінансування програмних заходів, управління запропонувало внести відповідні зміни та запланувати на це 60 тисяч гривень за рахунок перенесення коштів з 2022 та 2023 року, які не були профінансовані.

Олена Баранецька акцентувала увагу, що зазначені зміни враховані в межах Програми розвитку освіти і не збільшують її загальний обсяг. Члени виконкому підтримали внесення цих змін одноголосно.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.