южненська міська рада

«Перший квартал по наповненню бюджету Южненської ОТГ відпрацювали непогано» – Новацький

Городская хроника

У своєму традиційному відеозверненні на каналі южненського телебачення міський голова Володимир Новацький 3 квітня повідомив про позитивні результати щодо наповнення місцевого бюджету Южненської ОТГ, наскільки це звісно можливо в умовах воєнного стану.

«Непогано відпрацювали ми перший квартал по наповненню бюджету громади. Це нам дасть можливість повністю здійснити виплати по всім захищеним статтям, в тому числі  мається на увазі заробітна плата працівникам соціальної сфери. Побачимо, як будуть складатися обставини в цьому напрямку в наступному кварталі», – озвучив Володимир Новацький.

Міський голова також повідомив, що всі навчальні заклади відновили свою роботу після весняних канікул і школярі вже повернулися до навчання. Також він нагадав, що в місті після тривалої паузи запрацював спорткомплекс «Олімп», який тепер у комунальній власності (його очолив Олександр Ануфрієв), та готельний комплекс «Елада», який здали в оренду на п’ять років підприємниці з Миколаєва. Володимир Новацький запросив жителів та гостей нашої ОТГ відвідати ці об’єкти.

Очільник нашої громади також прозвітував про свою зустріч з жителями Новобілярського старостинського округу, яка відбулась ввечері 30 березня в селищному клубі. Детальніше про те, які питання порушили жителі Нових Біляр та на які проблеми поскаржилися южненським посадовцям можна дізнатися в нашому матеріалі за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/zhyteli-novykh-biliar-poskarzhylysia-meru-iuzhnoho-na-problemy-v-selyshchi-video-foto/

Володимир Новацький у відеозверненні розповів також, що минулого тижня вдруге проінспектував хід будівельних робіт в укритті першої школи. Раніше ми повідомляли, що роботи там виконані на 40 відсотків. Детальніше про це читайте за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/vykonano-na-40-v-iuzhnomu-proinspektuvaly-khid-remontu-v-ukrytti-pershoi-shkoly-video-foto/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “«Перший квартал по наповненню бюджету Южненської ОТГ відпрацювали непогано» – Новацький

  1. Чистый ФЭЙК.
    Сайта нет городского. Посмотреть нельзя. Непогано , это сколько? Цифры скрывают. Ничего не написано.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.