Виконано на 40%: в Южному проінспектували хід ремонту в укритті першої школи (відео, фото)

Городская хроника

Будівництво укриття для учасників освітнього процесу в першій школі міста виконано на 40 відсотків. Про це Yuzhny.info повідомив 29 березня начальник управління капітального будівництва Геннадій Мартинов під час огляду об’єкту. Першочергово будівельникам довелося зняти велику кількість ґрунту та провести зачистку приміщення. Сьогодні проінспектувати хід робіт прийшов Южненський міський голова Володимир Новацький разом зі своїми заступниками (Оленою Баранецькою та Дмитром Любівим) і директоркою школи Ольгою Книшук. Посадовці вже вдруге побували на будівельному майданчику в освітньому закладі. Перший огляд ходу ремонтних робіт міський голова провів півтора місяця тому. Начальник УКБ розповів нам, що основні важкі роботи вже проведено. Укриття, яке зараз реконструюють, розраховане приблизно на 650 осіб, в школі навчається близько 1070 дітей.

«Залили підбетонку, по периметру стіни, викопали додатковий вхід. Проводиться шпаклювання, обробка стиків. Багато зроблено роботи щодо перекладання мереж, зокрема каналізації, зробили перегородки для санвузлів, фундамент під ємкості для води. Вже зроблено 40 відсотків від загального об’єму робіт. Основні важкі роботи зроблені, через тиждень або два почнемо роботи по внутрішній обробці стін приміщення та оздобленню інженерними комунікаціями», – розповів Геннадій Мартинов.

Роботи підрядна організація планує завершити до кінця весни цього року. Раніше ми повідомляли, що на ремонт укриття з місцевого бюджету передбачено 14 млн гривень. Об’єм робіт великий, тому працівники підрядної організації працюють на об’єкті щоденно. Перш ніж розпочати реконструкцію сховища, будівельникам довелося розрити додатковий вхід з вулиці, вже всередині укриття вони провели поглиблювальні роботи, адже висота стелі має бути як мінімум два з половиною метра, а в укритті вона складала близько півтора метра.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.