Мер Южного розповів про рівень захворюваності дітей на грип та режим роботи шкіл

Информ-панорама

В Україні, в тому числі в Одеській області, медики фіксують зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. У зв’язку з цим обласні адміністрації рекомендують закладам освіти переходити з очного на дистанційний формат навчання. В Южному школи продовжать працювати в звичному режимі, адже показник захворюваності на ГРВІ незначний – 18 відсотків. Про це 5 лютого повідомив у відеозверненні на каналі Южненського ТБ міський голова Володимир Новацький, проте зазначив, в разі, якщо кількість хворих серед школярів збільшуватиметься – школи готові будуть працювати в режимі онлайн-уроків.

Володимир Новацький: «З області нам надійшла інформація щодо переведення закладів освіти на дистанційний формат навчання через велику захворюваність на грип та ГРВІ. Але в нас статистика по громаді така, що відсоток захворюваності – 18 відсотків. Для того, щоб закривати школи, показник має бути хоча б 30 відсотків. Тому в нас є можливість працювати в звичайному форматі, якщо буде необхідність перейти на навчання онлайн і буде відповідна рекомендація від наших медиків – тоді вже будемо діяти».

Зазначимо, в школах окремих регіонів України ввели карантин через зростання захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів. Зокрема, в деяких закладах освіти Хмельницької, Волинської, Київської областей, а також міст Львова та Вінниці учні перейшли на дистанційне навчання. Щодо Одещини, то в сусідньому Чорноморську через спалах грипу у навчальних закладах міста навчання проводиться у дистанційному режимі з 2 лютого.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Мер Южного розповів про рівень захворюваності дітей на грип та режим роботи шкіл

  1. Мы заворачиваемся от ОРВИ а у них незначний, цирк и все. У сына в классе половины нет.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.