В Южненській ОТГ відкрито запис на безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин

Информ-панорама

Южненські волонтери повідомили, що в нашій громаді знову є можливість провести безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин та тих, чиї господарі не мають фінансової можливості сплатити за операцію. Про це 3 квітня повідомила у Facebook волонтерка Світлана Компанієць. Записати свого пухнастика на стерилізацію можна за номером телефона: 093-505-73-91, 066-234-72-94 (вайбер, телеграм). Попередній запис є обов’язковим. Як повідомила Yuzhny.info зоозахисниця, за рік завдяки фінансовій допомозі таких організацій, як Nova Ukraine та Uanimals, на території Южненської ОТГ вдалося стерилізувати близько 800 тварин, в межах міської програми (кошти виділяє місцевий бюджет) – 20.

«В Южному почалась програма від UAnimals (українська зоозахисна організація) з безкоштовної стерилізації кішок та собак. Безпритульних та тих, чиї господарі перебувають у скрутному матеріальному становищі. Операції проводяться у ветеринарному пункті Володимира Юсюза (по вулиці Новобілярській). Поза чергою – вагітні тварини, термін не має значення. В основному, жіночі особини. Можливість кастрації собак та котів розглядається в індивідуальному порядку», – написала Світлана Компанієць.

Зазначимо, що проблема безпритульних тварин в нашій громаді з року в рік залишається актуальною, особливо в сільській місцевості. Своєчасна стерилізація тварин дає змогу регулювати чисельність безхатченків. Подібні програми діють і в інших містах країни.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2022 року в нашій громаді почала діяти програма від благодійної організації UAnimals щодо безкоштовної стерилізації бездомних тварин. Така можливість в нашому місті з’явилася вперше завдяки активності южненських волонтерів, які звернулися за допомогою до благодійного фонду.

Джерело фото: сторінка С.Компанієць у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.