Завдяки гранту в Южненському ІРЦ обладнали додаткові кабінети для занять з дітьми (фото)

Информ-панорама

В Южненському інклюзивно-ресурсному центрі (ІРЦ), який очолює в нашому місті Мар’яна Соловйова, завершують роботу над проектом «Підтримка дітей з особливими освітніми потребами в умовах сьогодення». Завдяки допомозі благодійників та грантовим коштам тут облаштовано два нових кабінети для розвитку дітей з ООП:

  • нові меблі для ресурсної кімнати;
  • багато різноманітних дидактичних ігор, виготовлених з екологічних матеріалів;
  • дидактичні килимки для діток;
  • знаряддя для реабілітаційних занять;
  • улюблене дітьми місце для емоційного відновлення – вігвам у спокійних м’ятних тонах.

Мар’яна Соловйова на свій сторінці в Facebook подякувала директорці благодійного фонду «Процвітай» Марії Поблінковій за співпрацю. Та в свою чергу повідомила, що проект реалізований завдяки гранту від партнерів Christian Aid та Альянсу громадського здоров’я Alliance for Public Health, а також договору з Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов».

«Мета проекта – обладнати та відкрити два кабінета для роботи з дітками у місці Южне. Ми виграли грант на суму 100 тисяч гривень. Тепер в ІРЦ додаткові працюючі кабінети, зібрані меблі, дидактичний матеріал, килимки та навіть вігвам для діточок. Як і планували, завершуємо проект до середини січня та плануємо співпрацювати з ІРЦ в 2024 році», – написала Марія Поблінкова.

Нагадаємо, відкриття інклюзивно-ресурсного центру в нашому місті відбулося 19 лютого 2019 року. Тоді стрічку урочисто перерізали Южненський міський голова Володимир Новацький, заступник голови Одеської облдержадміністрації (посада вказана на момент 2019 року) Сергій Колебошин та директорка ІРЦ Мар’яна Соловйова. Заклад знаходиться по проспекту Григорівського десанту, 26-А.

Фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=100082702934801 .

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Завдяки гранту в Южненському ІРЦ обладнали додаткові кабінети для занять з дітьми (фото)

  1. Я от дивлюся на це і думаю, а вони взагалі розуміють що з цим всім робити? Бо ходити тільки за направленням до невролога туди немає сенсу.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.