В Южному двоє випускників отримали найвищі бали з мультитесту – 200

Информ-панорама

Випускник Ліцею №3 Родіон Шулік отримав найвищий бал з математики під час складання Національного мультипредметного тесту, а випускниця Ліцею №1 Валерія Мальцева – з української мови. Про це повідомив міський голова у відеозверненні на каналі Южненського телебачення 10 липня.

«Хочу відзначити наших учнів, які отримали найвищі бали за результатами мультитесту. Учень Авторської школи Гузика Родіон Шулік отримав максимальні 200 балів з математики і учениця першої школи Валерія Мальцева 200 балів з української мови. Ще декілька учнів наших шкіл отримали від 190 балів. Це дуже високі показники і я хочу побажати успіхів випускникам в подальшому навчанні», – озвучив Володимир Новацький.

Основна сесія Національного мультипредметного тесту розпочалась 5 червня і тривала до 23 червня. На неї зареєструвалося 284 тисяч вступників. Додаткова сесія НМТ пройде 11–24 липня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному двоє випускників отримали найвищі бали з мультитесту – 200

  1. Вы бы лучше поинтересовались, в каких условиях проводилось НМТ в нашей громаде. Набрать даже любые баллы было мало шансов.

  2. Шкода, що не було мультітесту з сепаратизму, там 200 балів набрали б навіть деякі вчителі.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.