Тепла зима: благодійники передали в Южне будки для безпритульних тварин

Городская хроника

Завдяки організації Save Pets of Ukraine та БО Greater Good Charities у безпритульних тварин нашого міста тепер буде тепла зима. Greater Good Charities профінансувала будівництво будиночків для покинутих тварин України. Дев’ять таких будок передали і в пункт тимчасової перетримки чотирилапих в нашому місті. Про це 10 січня повідомила южненська зооволонтерка Світлана Компанієць.

«Дев’ять великих теплих будок для собак отримала громадська організація «Южненське міське товариство захисту тварин». Собаки в теплі та комфорті зустріли цьогорічний сніг. Дерев’яні, просторі, добротні будиночки встановлені до дощів та морозів. Nova Poshta Humanitarian доставили будки в Одесу безкоштовно. Дякуємо за організацію видачі та логістику громадській організації Animal SOS Odessa. Дякуємо за доставку з Одеси в Южне благодійному фонду “Корпорація монстрів”. Дякую Штабу волонтерів Южненської ТГ за піар-підтримку у пошуках сильних чоловіків. За надання транспорту для доставки будок по Южному дякую Тимофію Шпаку. За фізичну допомогу дякую Івану та Георгію. Велика кількість добрих людей разом роблять цей світ кращим», – написала зооволонтерка.

Фото і відео: стоірнка С.Компанієць у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Тепла зима: благодійники передали в Южне будки для безпритульних тварин

  1. Нет ну есть же много других мест за пределами южного например коровник там полно возьмите в аренду и держите их сколько влезет нет же их тут устроило.

  2. Чего этих собак не перенесут из Южного можно же в сычавку арендовать какой нибудь дом и держать.

    1. Я тоже это поддерживаю. Можно в Сычавку или, например, Миз Южный, в кошары. А чего Дом в аренду. И участок будет огорожен, и собакам там будет хорошо.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.