В Южному затвердили фінплан КП «Южненське узбережжя: які заходи фінансуватиме бюджет

Информ-панорама

Комунальне підприємство «Южненське узбережжя» (директор Дмитро Прохоров) було створено згідно з рішенням більшості депутатів весною 2021 року задля обслуговування пляжних зон громади, а згодом і територій Сичавського та Новобілярського старостинських округів. Фінансування підприємства за основними видами діяльності складається з доходів місцевого бюджету. Наприкінці грудня виконком затвердив фінансовий план даного КП, цьогоріч з місцевого бюджету планується передбачити понад 11 млн гривень.

Відповідно до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської ОТГ» на 2024 рік виділено 11,3 млн гривень:

 • із загального фонду місцевого бюджету заплановано виділення коштів  на  утримання територій загального користування на суму 11,2 млн гривень;
 • із загального фонду місцевого бюджету заплановано виділення коштів на заходи на відлов безпритульних тварин для подальшої стерилізації на суму близько 55 тисяч гривень.

Відповідно до «Екологічної програми заходів з охорони навколишнього природного  середовища» на 2024 рік передбачено із спеціального фонду місцевого бюджету виділення коштів на суму 110 тисяч 153 гривні на закупівлю однолітніх та багаторічних насаджень.

За рахунок бюджетних коштів будуть зокрема проводитись такі види робіт з утримання територій загального користування:

 • їхнє прибирання від сміття та його вивіз;
 • прибирання від снігу та посипання протиожеледними засобами в зимовий період;
 • прибирання від опалого листя;
 • покос трави;
 • догляд за деревами та чагарниками;
 • зрізання сухих гілок на деревах, полив дерев і чагарників у літній, осінній період.

Нагадаємо, що на початку березня 2021 року депутати прийняли рішення створити нове комунальне підприємство «Южненське узбережжя», наголошуючи, що необхідність у створенні нового КП обумовлена тим, що у складі Южненської ОТГ тепер не лише пляж Южного, а додались ще два – сичавський та григорівський, які потребують обслуговування. Тоді озвучувалось, що метою створення КП «Южненське узбережжя» мало стали удосконалення туристичної інфраструктури нашої громади. Через воєнний стан доступ до пляжів обмежено, тому в основному працівники вказаного підприємства здійснють прибирання територій сіл та селищ нашої ОТГ.

Фото: фотостудія Zoom.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному затвердили фінплан КП «Южненське узбережжя: які заходи фінансуватиме бюджет

 1. Южненское побережье не хочет утвердить очистку сел за которые они отвечают от снега и льда?

 2. Фінансуватиме – нема такого слова українського походження. Це з французької.
  Бюджет -baugette -сумка,кошелек.французкое
  Писали , що українська мова повинна бути

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.