Підприємці Южненської ОТГ скористались програмою мікрокредитування та організовують бізнес

Городская хроника

Семеро підприємців Южненської міської територіальної  громади скористались програмою мікрокредитування та організовують свій бізнес за фінансової підтримки держави. Троє з отримувачів грантів – це активна молодь віком до 35 років. З метою дотримання Порядку надання мігкрогранту, недопущення порушення термінів та умов договору Южненський відділ обласної філії Одеського центру зайнятості постійно супроводжує отримувачів мікрогрантів. 5 січня відбулася чергова робоча зустріч з підприємцями, які протягом грудня минулого року отримали позитивні рішення щодо мікрогрантів. Про це повідомили в обласній філії ЦЗ.

Фахівці Южненського відділу ОФ ООЦЗ Олена Музика та Наталя Перекрест  запропонували участь в активних програмах зайнятості:

 • компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;
 • компенсації ЄСВ осіб, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні;
 • компенсації витрат, пов’язаних з облаштуванням робочих місць для людей з 1 та 2 групою інвалідності.

«Кожен отримав інформацію про комплекс послуг служби зайнятості щодо сприяння в підборі працівників із числа зареєстрованих безробітних, можливості навчання та стажування на замовлення роботодавців. Домовилися про подальшу співпрацю», – говориться в повідомленні.

Нагадаємо, у рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» служба зайнятості супроводжує дві грантові програми, якими можуть скористатись і ВПО:

 • «Власна справа» – розмір мікрогрантів становить від 50 до 250 тисяч гривень;
 • Грант для ветеранів –  передбачає три варіанти надання грантів на суми, які не можуть перевищувати 250 тисяч гривень, 500 тисяч гривень та 1 мільйон гривень відповідно. 

З будь-яких питань щодо участі в активних програм занятості можна звернутись до фахівців Южненського відділу ОФ ООЦЗ, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 6 або за телефоном: 068 88 53 227.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Підприємці Южненської ОТГ скористались програмою мікрокредитування та організовують бізнес

 1. Мікрокредитування.
  Мікро – “малий “з греческого.
  Кредит – “вірить”з латинської
  Пишуть не українською

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.