В першій школі Южного планують відремонтувати укриття, а в третій – нестача місць

Городская хроника

На засіданні сесії 22 вересня депутати погодили внесення змін до бюджету Южненської ОТГ на цей рік. Зокрема, передбачається виділити кошти на розроблення проєкту, що дозволить в майбутньому провести капітальний ремонт частини підвального приміщення в першій школі. На це необхідно 1 млн 76 тисяч гривень. Як пояснив міський голова Володимир Новацький, школа навіть у мирний час не зможе працювати, якщо там не буде облаштоване на належному рівні укриття.

«Ми повинні розуміти, якщо в нас не буде цього укриття, то перша школа ніколи не запрацює. Сьогодні є проблема вже і в Авторській школі Гузика, бо увесь третій поверх там зайнятий учнями першої школи. Я говорив з вчителями і керівниками, вони сказали, якщо б зараз було б бажання у інших учнів АШГ перейти теж на очну форму навчання, то їх просто не буде де розмістити. Спочатку треба зробити проєкт, а далі крок за кроком. Ми можемо в першій школі відремонтувати частину укриття, щоб вже запрацював цей учбовий заклад, а потім будуть кошти – будемо продовжувати його облаштовувати», – озвучив Володимир Новацький.  

Депутат Світлана Вишня окрім проблеми з нестачею місць в АШГ, наголосила ще на одній проблемі і закликала якнайшвидше вирішити її.

«Дуже багато дітей повертається до очної форми навчання, як приклад, 1 жовтня ще два класи початкової школи АШГ, але перша школа займає третій поверх… Проте є досі проблема, яка не вирішена – це дах третьої школи, який протікає (де спортивна зала, їдальня). Є скарги від працівників», – озвучила Світлана Вишня.

Заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька пояснила, що ремонт там планувалось зробити в березні цього року, за сприятливих погодних умов, проте через повномасштабну війну, фінансування такого виду ремонтний робіт за кошти місцевого бюджету було заборонено. За її словами, навіть якщо б підрядник провів ремонтні роботи, заплатити за це поки що з бюджету змоги немає, тому цей ремонт, як і низка інших в нашій громаді, поки призупинені.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.