южне ліцей №2

Останній дзвоник в школах Южного: коли відбудеться і скільки випускників цьогоріч

Информ-панорама

Три з чотирьох шкіл нашого міста вже визначилися з датою проведення свята останнього дзвоника. Цього року в Южному 226 випускників 11 класів, але не всі з них будуть присутні на святковому заході в рідній школі через те, що, у зв’язку з повномасштабною війною, перебувають за кордоном.

Як повідомила Yuzhny.info директорка Ліцею №1 Ольга Книшук, цьогоріч шкільна лінійка запланована вранці 26 травня (п’ятниця). За її словами, на свято запрошені тільки учні 9 та 11 класів, які цього року покинуть стіни рідного навчального закладу. Для всіх інших школярів класні керівники організують останній дзвоник в іншому форматі – розважальному (квест, пікнік, поїздка на екскурсію тощо). В школі вже не перший рік намагаються відійти від звичного формату шкільних лінійок на подвір’ї закладу. Цього року, як повідомили нам в Ліцеї №1, кількість випускників 11 класів становить 73.

В Ліцеї №2 традиційна лінійка запланована також на 26 травня, запрошені як учні початкової школи, так і середньої та старшої, але в різний час. Назавжди попрощаються зі школою та її вчителями цьогоріч 44 випускники (11 класи).

В Ліцеї №3 «Авторська школа М.П. Гузика» свято останнього дзвоника відбудеться пізніше, ніж в інших навчальних закладах міста, воно пройде в останній день цього місяця – зранку 31 травня (середа). В цей день свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримають 64 випускники школи.

В Ліцеї №4 імені В’ячеслава Чорновола станом на 22 травня з датою проведення свята останнього дзвоника ще не визначились. Зазначимо, що четверта школа вже декілька років поспіль також проводить шкільні лінійки без офіціозу, зосереджуючись більше на тому, аби організувати в цей день для здобувачів освіти розважальний формат. В 2023 році в школі налічується 45 випускників 11 класів.

Раніше ми повідомляли, що в цьому році Міністерство освіти визначило базові дати літнього відпочинку – із 25 травня по 1 вересня. Як повідомила Yuzhny.info заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, за всіма керівниками шкіл нашої ОТГ залишається право самим вирішити, коли вийти на літні канікули, проте є гранична дата, коли кожна школа має встигнути це зробити – до 30 червня. Терміни завершення навчального року не вплинуть на проведення Національного мультипредметного тесту чи на вступну кампанію. 

Про НМТ 2023:

  • Перша сесія НМТ розпочнеться 5 червня та триватиме до 23 червня.
  • Запрошення учні отримають 25 – 26 травня.
  • На складання іспиту учні матимуть 180 хвилин.
  • Завдання будуть складатися з трьох блоків, розподілення часу між завданнями – справа кожного учня.
  • У разі виявлення спроб списати чи схитрувати в інший спосіб учня виведуть з центру проведення НМТ, а результати тесту анулюють.

Завдання національного мультипредметного тесту, що пропонуватимуться учасникам тестування в різні тестові дні, не будуть повторюватися. Про це в коментарі «Освіта.ua» сказала директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко. За її словами, база тестових завдань, підготовлена фахівцями УЦОЯО, містить достатню кількість унікальних завдань. Водночас усі завдання НМТ відповідатимуть вимогам програм ЗНО, що затверджені Міністерством освіти і науки.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Останній дзвоник в школах Южного: коли відбудеться і скільки випускників цьогоріч

  1. Приберіть леніна з першої школи та мову вбивць з освітніх закладів.Єдина державна мова,мова громадянства та мова міжнаціонального спілкування УКРАЇНСЬКА!Вчителі вбивці дітей.

    1. Почитай главный Закон Украины Конституцию, там в статье 10 прописано всё. И не порти людям аппетита!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.