Южний. артоб’єкт

До Дня міста в Южному завершили декорування артоб’єкту “Серце миру”(фото)

Городская хроника

22 вересня працівники Палацу культури «Дружба» дофарбували стовбур засохлої берези в синій та жовтий кольори, а також встановили на дереві серце. Як пояснив директор закладу Петро Кутинець, воно символізує мир, любов южненців до рідної країни та зокрема свого міста, яке в цю суботу, 24 вересня, відзначатиме 44-річчя. Серце зроблене з дерев’яних дощечок.

“Серце миру” – артоб’єкт у вигляді серця, яке складається з малих елементів, що символізують єдність українського народу та розміщається всередині умовної букви V, міжнародного символу перемоги. Композиція знайшла своє місце біля Палацу культури “Дружба”. Розробка проєкту та дизайн – художниці ПК Катерини Ігнатьєвої, реалізація – технічна служба ПК “Дружба”, – повідомляється на сторінці Палацу культури в Facebook.

Нагадаємо, що видозмінювати відкритий в кінці червня цього року артоб’єкт, який розташований біля ПК «Дружба», почали 9 вересня. Раніше він був представлений у вигляді величезної рогатки (так званий засіб ППО), яку презентували на День Конституції України, потім стовбур дерева вирішили пофарбувати у кольори українського прапору.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

7 thoughts on “До Дня міста в Южному завершили декорування артоб’єкту “Серце миру”(фото)

  1. Я в шоке от того что чудят из этого дерева!!! Люди ну это село полное. Неужели никто в ДК не видит со стороны что это отстой??? Как и цвет этих лавочек. Где эстетика?

  2. Творче зубожіння та божевілля Кутинця. Пришліть до нього санітарів.

  3. Люди добрые, уберите сухое дерево, а на этом месте посадите что-то приличное. А специалистам простите за выражение, надо этот сухостой в одно место засунуть, пусть ходят и считают, что это красиво.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.