В Южному вперше відзначили День Української Державності (фото)

Городская хроника

Свято Дня Української Державності запровадив своїм указом Володимир Зеленський 24 серпня минулого року. Цьогоріч його відзначають вперше. З нагоди свята в нашому місті в сквері імені Т.Г. Шевченка відбувся урочистий захід. Творчу програму підготували працівники ПК «Дружба», українських пісень для присутніх заспівали Дарина Стогнійчук, Оксана Мазуренко та народний хор «Берегиня» під керівництвом Анатолія Патюка.

Право підняти прапор України на честь загальнодержавного свята сьогодні надали інспекторам прикордонної служби «Південний» – сержантам Юлії Радчук та Вікторії Радчук, а також старшому дізнавачу Южненського відділення поліції – лейтенанту Олександрі Дімітровій та слідчому Южненського відділення поліції – лейтенанту Христині Вєлєвій. На заході були присутні представники міської влади Южного, працівники виконкому, комунальних закладів та установ, правоохоронці та прикордонники. З привітальним словом до южненців звернувся міський голова Володимир Новацький, який відзначив, що сучасна Україна є спадкоємицею державотворчої традиції, якій понад тисяча років, а дух нашого народу ніколи й нікому не вдасться зламати. В цей день присутні  вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський у зверненні до українців напередодні першого відзначення Дня Української Державності зазначив, що це свято буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу.

«Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру. Зараз у багатьох подвигах наших воїнів, у мудрості наших людей, у боях, навіть просто в розмовах звичайних українців про те, що відбувається, ми можемо побачити, ми можемо почути і зрозуміти приклади таких же характерів, але сотні років тому. Можемо побачити приклади такої ж хоробрості, такого ж ставлення до життя, і, найголовніше, – ставлення до України й до ворога. Лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати нас. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за століття. Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу!», – Володимир Зеленський.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.