Очільник Одеської райадміністрації провів у Южному нараду з представниками ОТГ району (фото)

Городская хроника

В День Української Державності наше місто під керівництвом начальника Одеської районної військової адміністрації Юрія Крука відвідала делегація, до складу якої увійшли представники громад Одеського району. В стінах Южненської міськради очільник РВА провів робочу нараду, на якій в закритому режимі обговорювались питання стосовно життєдіяльності та безпеки регіону. Перш ніж розпочати засідання, Юрій Крук звернувся до присутніх з промовою та привітав з нагоди сьогоднішнього загальнодержавного свята жителів Одеського регіону, які своєю працею наближають перемогу України у війні з російськими окупантами. Серед нагороджених: волонтери, прикордонники, правоохоронці, рятувальники, працівники підприємств.

З привітальним словом до присутніх звернувся також голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко. Згідно з його розпорядженням за сумлінну працю були нагороджені жителі Одеського району, а також представники декількох громад, в тому числі, за високий  професіоналізм, відповідальність, вагомий особистий внесок в розвиток Южненської ОТГ та з нагоди відзначення Дня Української Державності був нагороджений подарунком (наручний годинник) міський голова Володимир Новацький.

«Безумовно жаль, що наше засідання проходить в важкі для країни часи, під час воєнного стану. Надіюсь, що після нашої перемоги ми ще будемо збиратись і буде можливість більше познайомити присутніх з нашим містом. Южний – промислове місто, часто говорять, що воно курортне, але в нас в основному тут підприємства: порт, ОПЗ, «Дельта Вілмар», філія АМПУ. Ці підприємства бюджетоутворюючі. Але також в гарні роки в Южному відпочивало протягом сезону майже сто тисяч туристів. Сьогодні ми маємо на меті познайомити членів делегації зі спортивними об’єктами міста», – розповів Володимир Новацький.

Голова райадміністрації Юрій Крук у своєму зверненні до присутніх підкреслив, що він впевнений, що Україна обов’язково вистоїть в цей складний для всіх період, адже кожен зараз працює на своєму фронті для спільної перемоги України. Він нагадав, що на попередній робочій зустрічі присутні сьогодні представники громад підводили підсумки 2021 року, погоджували районний бюджет, обговорювали зміни до програми соціально-економічного розвитку Одеського району та ставили амбітні плани. Тоді було визначено, що 2022 рік повинен стати роком великих та системних проєктів: «Велике будівництво», «Зелена країна», «Доступні кредити» та інші. Планувалось залучити інвестиції в громади. Юрій Крук нагадав, що в 2021 році на території Одеського району в рамках програми «Велике будівництво» було реалізовано вісім проєктів на загальну суму майже 300 млн гривень (капремонт школи і дитсадка, будівництво нових дитячих садків, реставрація Одеського академічного театру імені Василька, будівництво амбулаторій і т.д.). В 2022 році в рамках цієї програми планувалося реалізувати теж багато проєктів. Це все було до ранку 24 лютого 2022 року, коли всі сили та засоби стали направлені виключно на оборону нашої держави.

«Дякуючи ЗСУ, віськовим, усьому сектору безпеки, спроба російських військ зробити бліцкриг та за декілька днів взяти Україну – провалилась. «Друга армія світу», як вони себе називали, отримала відсіч нашими військовими, які тримають оборону вже шостий місяць. З першого дня війни внаслідок 58 ракетних обстрілів з боку країни-агресора по території Одеського району було зруйновано або пошкоджено 462 об’єкта. Ми з вами вчилися співпрацювати в умовах війни та бути в постійній комунікації з усіх питань… Дякую кожному з вас за спільну роботу, яку ми щоденно проводимо: створення та наповнення логістичних складів, робота з внутрішньо переміщеними особами, відновлення економіки, забезпеченість питною водою, медикаментами, паливом, резервним електроживленням, обладнання бомбосховищ та найпростіших укриттів. Це питання, вирішення яких є життєво необхідним», – озвучив Юрій Крук.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.