В Україні хочуть цьогоріч відновити”велику приватизацію”: підпадають ОПЗ та ще два великих підприємства

Информ-панорама

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував відновлення “великої приватизації” у 2024 році. На продаж виставлять Центренерго, Об’єднану гірничо-хімічну компанію та Одеський припортовий завод. Про це він заявив 4 березня на пресконференції в Києві, передає “Українська правда“.

“Цього року очікуємо що буде відновлена велика приватизація. Закликаємо інвесторів, зокрема, західних партнерів подивитися на об’єкти. Інтерес дуже великий. І ми сьогодні, якщо не бачимо швидкого входження, то ми розуміємо, що ми, дійсно, робимо велику роботу по комунікації, по спілкуванню з нашими партнерами з погляду входження інвесторів до України”, – зазначив Шмигаль.

Голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев зазначив, що серед згаданих об’єктів є такі, які намагаються приватизувати вже десять і п’ятнадцять років, проте до фінішу так і не дійшли. На його думку приватизаційні процеси можна було завершити ще у перші десять років незалежності. Гетманцев також вказав на те, що в умовах війни і дефіциту коштів держава більше не може дозволяти собі тягар багатомільярдних “активів”, які насправді є пасивами, генерують дуже слабкі  результати, а головне – позбавлені перспектив у разі збереження статусу-кво.  

За два роки повномасштабної війни онлайн-аукціони в системі “Прозорро.Продажі” поповнили бюджети різних рівнів на 23,5 мільярда гривень. Мала приватизація поповнила державний та місцеві бюджети на майже 5,6 мільярда гривень.

Автор фото: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Україні хочуть цьогоріч відновити”велику приватизацію”: підпадають ОПЗ та ще два великих підприємства

 1. А почему забываем выдающегося директора ОПЗ Репневского Артема Николаевича (сына Репневского Николая Марьяновича)?

  декабрь 2019:
  пьяный попал в аварию, пересел на пассажирское сиденье и ждал жену, которая сказала якобы она была за рулем
  апрель 2021
  ехал пьяный за рулем, попался, отказался от освидетельствования
  март 2022
  попытался выехать по поддельным документам в румынию. Попался, присудили всего 17 000 грн штрафа, тк смягчающим обстоятельством стало то что оплатил в помощь ВСУ благотворительный взнос аж 24000 грн!
  февраль 2023
  Репневский вдруг устраивается работать на ОПЗ!!! ничего себе, целым директором по логистике, членом правления с окладом более 100 000 грн в месяц.

  С мая 2023 на ОПЗ прекращают работягам выплачивать зарплату, зато Репневский увольняется и получает выплату более 1 000 000 гривен!

  Неудивительно, что с таким руководством на ОПЗ стагнация. Есть отдельные вопросы к тем кто его назначал, и к председателю профкома товарищу Дрибноходу, который рассказывает работягам что нужно потуже затянуть пояса, и отправляет их пачками в военкомат, хотя прекрасно знает что происходит в заводоуправлении.

  В армию такие герои как Репневский конечно не пойдут, армия – это простых заводчан, лохов, слесарей и сантехников

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.