Волонтери порту Південний передали на фронт п’яту карету “швидкої” (фото)

Городская хроника

У надзвичайно складних умовах волонтери об’єднано вирішують питання щодо найбільш нагальних потреб населення та військових. Спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги потрібен на всіх ділянках фронту, незамінна річ у перші хвилини боротьби за життя людини. Транспортування поранених, надання кваліфікованої підтримки стає можливим при наявності обладнаних транспортних засобів. В пресслужбі ДП «МТП «Південний» повідомили, що силами волонтерів порту та з допомогою громадських організацій вдалося доставити Захисникам України вже п’ятий автомобіль швидкої допомоги, заповнивши його всім необхідним.

«Неможливо знайти шляхи подолання всіх труднощів воєнного стану лише зусиллями держави. Заради покращення ситуації з постачанням найнеобхіднішого Дмитро Жуков з командою волонтерів працюють 24/7 детально планують кожен етап роботи, покроково вирішують задачі, співпрацюють з різними організаціями, досягають мети. Завдяки допомозі громадської організації «Ротарі Клуб Україна Єдність» разом з каретою швидкої допомоги привезено генератори, інструменти, амуніцію та продукти. Наші чуйні волонтери весь вільний час присвячують реалізації планів допомоги на різних напрямках фронту та постраждалим внаслідок російської агресії», – розповіли в пресслужбі порту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Волонтери порту Південний передали на фронт п’яту карету “швидкої” (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.