В РВА озвучили, коли вдасться повернутися до графіків відключення світла 3/6

Информ-панорама

Відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Саме ліквідація наслідків техногенної аварії на території Одеського району стало першим питанням порядку деннного. Про це ввечері 6 лютого повідомили в пресслужбі районної військової адміністрації. Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив про заходи, які вживаються задля стабілізації ситуації. Наразі понад 359 тисячі абонентів у місті Одеса та Одеському районі залишаються без світла.

«Станом на сьогодні отримали 82 генератори великої потужності як тимчасове рішення для зменшення навантаження електромереж на об’єкти критичної інфраструктури та передачі вивільнених потужностей побутовим споживачам. Частину ремонтних робіт на аварійних об’єктах енергетичної інфраструктури енергетики планують завершити до кінця тижня. Комплекс запланованих робіт надасть змогу вийти на доаварійні графіки: три через шість годин.

Окрім того, прем’єр-міністр схвалив запит начальника Одеської ОВА Максима Марченко щодо виділення 30 млн гривень з резервного фонду державного бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи генераторів», – прокоментував результати роботи комісії начальник Одеської РВА Юрій Крук.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В РВА озвучили, коли вдасться повернутися до графіків відключення світла 3/6

  1. Шановні,чому світла немає в Южному? Хіба тільки це місто – область? А Ізмаїл ,а Доброслав ? Це ні? То чому там світло є!!!

  2. В Білярах та Сичавці теж є світло. А ми мабуть з іншої планети і нас немає в переліку.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.