Ще одна частина ТРЦ Riviera відновила роботу після ракетного удару

Информ-панорама

Відкрилась друга частина ТРЦ Riviera. Про це повідомили в пресслужбі торговельно-розважального центру, зазначивши, що вхід №2 вже відчинено для відвідувачів і з 3 лютого відновили роботу такі магазини:

  • Vovk
  • Pandora
  • Colins
  • Fissman
  • «Укрзолото»
  • Intertop
  • Skechers

В січні також повернулися до роботи магазин брендової парфумерїї та косметики Brocard; одягу, взуття, білизни, панчох: Walker, Under Armour, Tezenis, Calzedonia, Brabrabra, а в грудні магазини одягу LC Waikiki, Arber; ресторан Skull Bistro; магазин взуття Alex Bell; магазин техніки Moyo та «Будинок іграшок».

На сьогоднішній день в ТРЦ Riviera, який 9 травня зазнав ракетного удару від російських окупантів (тоді зайнялася пожежа площею 1000 кв.м.), продовжуються ремонтні роботи. Перша частина відновленого об’єкта відновила роботу 18 листопада 2022 року – через півроку після того, як рашисти пошкодили частину будівлі. Тоді анонсували про початок роботи таких об’єктів: Guess, Ultra Shop, Athletics, Megasport, New Balance, Crocs, Berlin, Skripka, «Люксоптика», Multiplex, 9D Cinema, It is Cafe, KFC, Chin Chin, Merry Berry, Fresh Berry, Scull Coffee (вулиця), Sisters Aroma, «Техно Їжак», Redi, Lux Store, Vchehle.

Директор ТРЦ Андрій Бринзило раніше повідомляв, що торгівельний центр у селі Фонтанка має запрацювати повноцінно в березні цього року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.