южне цнап

В Южному планують закупити для ЦНАПу обладнання для видачі паспортів

Информ-панорама

В нашому місті планується придбати для відділу надання адміністративних послуг робочу станцію для оформлення та видачі паспортів громадянина України та паспортів для виїзду за кордон. Відповідні зміни 12 липня під час засідання виконкому були внесені до Комплексної цільової  програми «Електронна громада», збільшивши обсяг фінансових ресурсів на цей рік.

Як пояснив Yuzhny.info начальник відділу надання адмінпослуг Дмитро Калашнік, питання закупівлі такої системи обговорювалось і раніше, ще до того, як з’явилась інформація, що планується закрити Южненський відділ Міграційної служби. ЦНАП планував видавати паспорти паралельно з роботою МС.

В Головному управлінні МС України пояснили, що Южненському відділу притаманна низька динаміка надання адміністративних послуг населенню із тенденцією до її подальшого зниження. Тому територіальним органом ініційовано питання оптимізації Южненського відділу Міграційної служби і перерозподілу його співробітників серед інших територіальних підрозділів ГУ ДМС в Одеській області. У зв’язку з цим, якщо все ж таки буде прийнято рішення про закриття міського відділу МС, робоча станція для видачі паспортів в ЦНАПі стане ще більш в нагоді, аби жителі нашої громади мали б можливість отримувати послугу на місці, а не їхати для цього в інші населені пункти, зокрема в Одесу. Питання щодо виділення з місцевого бюджету коштів на закупівлю обладнання для ЦНАПу ще мають погодили депутати на сесії, яка запланована 13 липня.

«Треба розуміти, що процес закупівлі електронної системи не буде швидким. Якщо ми встигнемо зробити це до кінця цього року – це буде дуже позитивний результат. Озвучувати зараз конкретні терміни, коли саме обладнання буде функціонувати у відділі надання адмінпослуг – я не беруся, можемо тільки прогнозувати. До того ж, нашим працівникам треба буде пройти відповідне навчання, адже це новий вид послуг для них, можливо, буде розглянуто варіант працевлаштування до нашого відділу спеціаліста з Міграційної служби, але це питання поки відкрите. Було б чудово взяти на роботу вже професійного досвідчено з цього напрямку роботи працівника. За перше півріччя відвідування в Южному Міграційної служби складає – 1 700 людей, там є дві станції для видачі паспортів, в нашому відділі планується придбати тільки одну», – розповів в інтерв’ю Yuzhny.info Дмитро Калашнік, начальник відділу надання адміністративних послуг виконкому Южненської міськради.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному планують закупити для ЦНАПу обладнання для видачі паспортів

  1. Если мы все равно получаем паспорта в Одессе, то смысла нет содержать этих кумушек. Очередь к ним невозможно влезть.

  2. Красавцы! Отмоем денег и на оборудовании, а квалифицированных работников уволим, а своих поставим. Вечно недовольные южненцы и вам мозг вынесут!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.