Южненська міськрада оголосила аукціон з продажу права оренди готелю «Елада»

Городская хроника

Южненська міськрада має намір передати в оренду шляхом проведення електронного аукціону із зниженням стартової ціни будівлю готелю «Елада», загальною площею 7576,00 кв.м та інше окреме індивідуально визначене майно. З інформацією про об’єкт оренди, оголошенням про передачу в оренду майна та про включення об’єкту до переліку першого типу, а також умовами оренди вже можна ознайомитись в електронній торговій системі (ЕТС) за посиланням: prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20221226-26433. Про це 26 грудня повідомили на офіційній сторінці міськради у Facebook. Там вказані відомості про об’єкт (лот). Початок прийому пропозицій – 28 грудня, кінцевий термін подання цінових пропозицій – до 12 січня 2023 року. Проведення електронного аукціону заплановано на 13 січня. Стартова орендна плата: 249 757 гривень з ПДВ. Здати в оренду будівлю планують на п’ять років. Семиповерховий готель «Елада» з технічним підпіллям налічує 43 номери. Також до складу будівлі входять:

  • кафе (площа – 137,5 м.кв);
  • медичний кабінет (35,8 м.кв);
  • тренажерна зала (79,8 м.кв);
  • зала зборів (97,4 м.кв);
  • зимовий сад (262,0 м.кв)
  • інші виробничі, складські та побутові приміщення.

На шостому поверсі готелю «Елада» розташована банкетна зала, площею 133,7 м.кв. Сьомий поверх – це технічні приміщення, в яких розміщено обладнання, задіяне для обслуговування готелю.

Нагадаємо, що на засіданні сесії 28 жовтня цього року більшість южненських депутатів погодили рішення про передачу в оренду шляхом проведення електронного аукціону готель «Елада» (площа Перемоги, 2). Як пояснили тоді Yuzhny.info в міськраді, робиться це з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності.

«Майно може використовуватися лише для розміщення готелю та надання готельних послуг із збереженням профілю діяльності за конкретним цільовим призначенням. Орендар зобов’язується сплачувати до міського бюджету плату за земельну ділянку у розмірі 3% від нормативно грошової оцінки за 0,37 частки земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні комунального некомерційного підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп». Орендар бере на себе забов’язання щодо збереження максимальної кількості працівників та обслуговуючого персоналу готелю «Елада». Даний об’єкт налічував 82 працівника. Орендар обов’язково укладає або узгоджує з балансоутримувачем договори на технічне обслуговування та поточний ремонт систем водопостачання, теплопостачання, вентиляції, електропостачання, ліфтів та систем автоматизації з повним доступом працівників балансоутримувача у всі необхідні технічні приміщення (щитова, серверні, теплопункти, ліфтові шахти з цокольного по сьомий поверх тощо). Орендар забов’язується не проводити демонтаж технічного обладнання, розташованого в приміщеннях цокольного та сьмого поверхів готелю…», – зазначається на електронному майданчику Prozorro.

За більш детальною інформацією можна звертатись до Фонду комунального майна Южненської міськради (очолює Наталя Пітусь) за адресою: проспект Григорівського десанту, 18 (каб. № 206). Телефон для довідок: (04842) 3-30-48, e-mail: FKM@ukr.net.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.