Южненському КП «Ритуальні послуги» затвердили фінансовий план на цей рік

Городская хроника

Комунальному підприємству «Ритуальні послуги» наприкінці минулого року затвердили фінансовий план на 2023-й. Фінплан КП за основними видами діяльності складається з доходів отриманих з місцевого бюджету на утримання кладовища та облаштування місць поховань, а також з доходів від надання підприємством ритуальних послуг. Відповідно до методики вартість цих послуг розраховується із середньої кількості поховань за останні чотири роки. Так, у 2019 році було 201 поховання, у 2020 – 265 поховань, у 2021 – 312 поховань та на 31.10.2022 – 212 поховань. Всього за три роки та десять місяців: (201+265+312+212) = 990: 46 місяців ≈ 21,5 поховання на місяць у середньому.

На 2023 рік прогнозується 258 поховань. Відповідно до законодавства України ритуальні послуги можуть надаватися, як комунальним підприємством, так і іншими суб’єктами господарської діяльності, які працюють  на ринку ритуальних послуг у Южному, тому кількість надання цих послуг населенню з боку комунального підприємства зменшується.

Раніше ми повідомляли, що і в Южному, і в інших містах України приватні фірми намагаються витіснити «комунальників» на ринку ритуальних послуг. Конкуренція між приватними фірмами та комунальними підприємствами існує по всій країні, останні, згідно зі статистикою, поступаються «приватникам», але причина полягає зовсім не в якості надання послуги, а саме в оперативності отримання інформації про померлих. Зазначимо, що вартість надання послуг у приватних фірм перевищує встановлені на комунальному підприємстві, тим самим люди ще й переплачують.

Проведений аналіз за останній рік показує, що з 21,5 поховань у середньому на місяць 11 поховань здійснює комунальне підприємство Южного.  Дохід, який має отримати КП «Ритуальні послуги» з надання послуг та реалізації предметів ритуальної належності цьогоріч становитиме 1 552427,36 гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненському КП «Ритуальні послуги» затвердили фінансовий план на цей рік

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.