Дефіцит кадрів, зміни у фінплан, охорона праці: в порту Південний відбулась нарада

Информ-панорама

На ДП «МТП «Південний» відбулась нарада щодо підсумків перевірки стану охорони праці за 2023 рік.  В порту обговорили стан охорони праці у структурних підрозділах, виконання приписів, усунення порушень, забезпечення ЗІЗ, поточні проблеми та варіанти їх вирішення. Керівники доповідали про стан охорони праці у своїх підрозділах. Основна проблема – дефіцит кадрів. Про це повідомили в пресслужбі держстивідора.

Олександр Олійник, очільник порту: «Найголовніші завдання нашого підприємства – зберегти колектив, забезпечити його роботою, створити умови для безпеки виробничих процесів, підвищити добробут працівників. Готуємо зміни у фінансовий план на поточний рік, збільшуючи витрати, у тому числі на фонд оплати праці. Робимо все можливе для підтримання співробітників у такий важкий період».

У 2023 році підприємство працювало у режимі простою, не було жодного нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом – констатують в порту.

Марина Чалая, начальниця служби охорони праці: «Ретельне дотримання вимог охорони праці, надання необхідних засобів індивідуального захисту та проведення навчань з безпеки є ключовими факторами для забезпечення ефективної роботи під час військових дій. У 2023 році службою охорони праці постійно проводились цільові перевірки, за якими видано 95 приписів. Всі порушення усунуті. Ведемо системну роботу по формуванню у працівників усвідомленого ставлення до безпеки на робочому місці».

Особливу увагу на нараді приділили питанню організації роботи загону пожежної безпеки. Під час воєнного стану вона стає критичною для збереження життя, тому важлива належна підготовка та функціонування цього підрозділу.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.