Підвищення пенсії з 1 березня: хто може розраховувати на доплату 1 000 гривень

Без рубрики

У Кабміні назвали попередній розмір підвищення пенсій у перший місяць весни – 13%. Це максимальна індексація пенсій у 2024 році. Однак точний розмір збільшення до основної виплати розрахують у лютому, тому що тільки тоді з’являться всі необхідні статистичні дані.

Надбавка залежить від двох ключових показників – це інфляція за минулий рік та розмір середньої заробітної плати за аналогічний період. На доплату 1 000 гривень можуть розраховувати ті, хто на даний момент отримує від 7 692 гривні пенсії. Ті, кому зараз нараховують 4 000 гривень, отримуватимуть близько 4 600.

Пенсії підвищать більшості українців похилого віку. Однак індексація не торкнеться тих, хто останні три роки вийшов на заслужений відпочинок, хто має високі виплати, а також тих, хто отримує суттєві надбавки до розрахункових пенсій. На підвищення не можуть розраховувати й найбагатші українські пенсіонери – колишні судді, котрим зараз виплачують близько 100 тисяч гривень на місяць.

Наступний перерахунок пенсій проведуть у квітні, він пов’язаний з підвищенням мінімальної зарплати – до 8 000 гривень. Зокрема, виплати зростуть у громадян, які продовжують працювати як пенсіонери, а також тим, кому виповнилося 65 років і у них виконано норму за стажем.

Нагадаємо, що мінімальна пенсія в Україні з початку поточного року становить 2 361 гривню, а максимальна – 23 610 гривень.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Підвищення пенсії з 1 березня: хто може розраховувати на доплату 1 000 гривень

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.