Розмінування Чорного моря силами трьох країн може початися вже навесні

Украина

Болгарія, Румунія і Туреччина можуть почати розмінування Чорного моря вже навесні. Про це заявив у Варні очільник оборони Болгарії адмірал Еміль Ефтімов, пише БТА. Для початку роботи з розмінування необхідна лише ратифікація угоди Турцією.

На початку цього року три чорноморські країни, Болгарія, Румунія та Туреччина, домовилися про очищення Чорного моря від російських мін. Спільне протимінне угруповання в Чорному морі, як заявив очільник оборони адмірал Еміль Ефтімов може запрацювати вже квітні-травні. Фахівці з усіх країн вже готові, оскільки тривалий час працюють у спільних навчаннях. Болгарський адмірал нагадав, що для того, щоб група реально запрацювала, Туреччина має ратифікувати угоду.

Міністр оборони Тодор Тагарєв додав, що група буде відкрита для участі інших країн-союзників НАТО, але без кораблів, оскільки операція проводитиметься за правилами Конвенції Монтре.  Він підкреслив, що створення групи сприяє зниженню ризиків для судноплавства. Тагарєв додав, що командування групою відбуватиметься на ротаційній основі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Розмінування Чорного моря силами трьох країн може початися вже навесні

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.