На торги всьоме виставили право оренди на землю під будівництво марини в Южному

Городская хроника

Право оренди земельної ділянки площею 7,7 гектара під будівництво туристичного комплексу в черговий раз виставили на аукціон, проведення якого заплановано на 6 лютого цього року. Стартова ціна лоту становить 13,1 млн гривень. Про це повідомляється на електронному майданчику «Прозоро.Продажі».

Мова йде про земельну ділянку рекреаційного призначення для будівництва та обслуговування об’єктів рекреації. Вид використання – для розміщення яхтово-туристичного комплексу. Пропонуються до продажу 100 відсотків часток у статутному капіталі ТОВ «ЛІДЕР ЕКОМ». Ця фірма за результатами земельних торгів 17 січня 2023 року, які проводила Южненська міськрада (Фонд комунального майна), стала переможцем і отримала право її оренди на десять років, проте збудувати комплекс повинна протягом шести років. Орендар має сплачувати в бюджет Южненської громади 1,9 млн гривень щорічно. Компанія повідомляє, що з міськрадою було підписано договір оренди земельної ділянки до 17 січня 2033 року із першочерговим правом переукладання договору.

Фірма намагалась продати право оренди на цю ділянку вже шість разів: 19 червня зі стартовою ціною в 56 млн гривень, 5 липня з ціною в 40 млн, 3 серпня і 11 вересня за 18,7 млн, 9 жовтня за 13,5 млн, 20 грудня за 13,2 млн гривень. Всі спроби були невдалими, торги не відбулися. Організатор аукціону — товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР ЕКОМ» яке зареєстроване в Запоріжжі, орендує ділянку в Южному з 17 січня минулого року.

Аукціон буде англійським трираундовим. Ще до його початку учасники мають подати свої закриті цінові пропозиції. Потенційні покупці не знають, чи є ще конкуренти та не бачать ставки один одного. Електронна торгова система ранжує ставки учасників від найменшої до найбільшої і той, хто зробив найвищу (закриту) цінову пропозицію, має право останнього ходу в кожному з раундів. Це дає йому найвищі шанси на перемогу. Аукціон розпочинається, коли на торги зареєструвалося щонайменше два учасники. Проте в певних напрямах лот може викупити єдиний зареєстрований учасник за тією ціною, яку він запропонував. Протягом трьох раундів, які тривають по три хвилини, учасники змагаються за лот та підвищують свої ставки. Коли аукціон завершується, вся інформація про учасників розкривається. Трираундовий “англієць” – найпоширеніший різновид аукціонів у системі.

Нагадаємо, планувалося, що на місці плавнів Сичавського ставка на території Южненської ОТГ інвестори збудують багатофункціональний комплекс з використанням берегової території та акваторії моря з гаванню для яхт та катерів з елінгами, готелями, ресторанами, зонами відпочинку та об’єктами торгівлі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “На торги всьоме виставили право оренди на землю під будівництво марини в Южному

  1. Без Егора Смирнова, с его талантами, в данном вопросе никак. Остаёться дождаться его победоносного возвращения и тогда дело сдвинется с мёртвой точки.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.