Порт «Южний» підбив підсумки роботи за 2022 рік

Информ-панорама

3,2 млн тонн вантажів у 2022 році обробив колектив державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний». Біля причалів держстивідора було пришвартовано 59 суден, включаючи 18 балкерів типу Capesize. 47 697 піввагонів опрацьовано за цей період. Експортні вантажі склали 2,2 млн тонн. Портовики продуктивно відвантажували залізорудний концентрат, обкотиш, чавун, металопродукцію та зернові вантажі.

ДП «МТП «Южний» підтримує електрогенерацію України, включаючи розбудову вітряних електростанцій. Опрацьовано 591,1 тис. тонн вугілля та 17,1 тис. тонн обладнання для виробників електроенергії з альтернативних джерел. Всього було відвантажено 608,2 тис. тонн імпортних вантажів та 137,9 тис. тонн транзитних.

«З серпня 2022 року підприємство завантажує агропродукцію у рамках дії «Зернової угоди». Колектив швидко оптимізував усі процеси та вдало диверсифікував діяльність. Наразі експортні вантажі – це шрот, насіння, кукурудза, пшениця тощо. 330,4 тис. тонн зернових вантажів оброблено на ДП «МТП «Южний». Підприємство змінюється відповідно до сучасних реалій. Колектив завзято справляється з суровими викликами та забезпечує діяльність порту», – зазначили в пресслужбі держстивідора.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.