На Одещину прибули всі 15 генераторів від ДТЕК для критичної інфраструктури

Украина

До Одеси прибули всі 15 генераторів, які ДТЕК готовий передати місту задля повернення світла в будинки одеситів. Крім того на склад ДТЕК “Одеські електромережі” надійшло 26 генераторів від Міненерго. Станом на 6 лютого п’ять генераторів вже передали соціально важливим об’єктам. Вони мають перепідключитись до них з електричної мережі. Це дозволить розвантажити енергосистему після аварій на підстанціях НЕК “Укренерго”. Вивільнену потужність енергетики спрямують на потреби побутових споживачів. Компанія звертається до всіх керівників об’єктів критичної інфраструктури, аби вони пришвидшити процес отримання та встановлення генераторів.

П’ять генераторів, які надав ДТЕК Одесі, одним з перших забрав зі складу та розпочав процес встановлення – водоканалізаційне господарство міста. Інші 36 генераторів від ДТЕК та Міненерго, ще чекають, коли їх вивезуть представники соціально-важливої інфраструктури. Всі генератори, які прибули до Одеси від Міненерго, ДСНС, ДТЕК, мають забрати та встановити на своїх об’єктах представники критичної інфраструктури.

Після того, як вся критична інфраструктура буде заживлена від генераторів, енергетики зможуть забезпечувати світлом побутових споживачів в Одесі та Одеському районі двічі на добу по дві години. Наразі це той максимум, який може забезпечити все наявне та справне енергетичне обладнання регіону – повідомили 7 лютого в пресслужбі ДТЕК. Паралельно НЕК “Укренерго” продовжує ремонтувати підстанції, на яких сталися аварії внаслідок ракетних обстрілів РФ.

“Щоб пришвидшити ремонт представники НЕК “Укренерго” звернулися за допомогою до ДТЕК “Одеські електромережі”. Дві бригади ДТЕК зі своєю технікою працюватимуть у складі ремонтників “Укренерго”. За інформацією Одеської ОВА, “Укренерго” планує завершити частину робіт вже наприкінці цього тижня. Після цього перерва в електропостачанні Одеси та Одеської області почне скорочуватися”, – зазначили в пресслужбі ДТЕК.

Нагадаємо, 3 та 4 лютого сталися дві масштабні аварії на ключовій підстанції “Укренерго”. Вона живила Одесу та Одеський район. Роботи з її відновлення тривають.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.