«Цей тиждень буде складним», – мер Южного звернувся до жителів громади

Видео

Міський голова в понеділок, 6 лютого, записав відеозвернення на каналі Южненського телебачення, де прокоментував ситуацію в нашій громаді з низки питань, основне з яких – відключення електроенергії. Зазначимо, що деякий час Володимир Новацький не записував відеозвернень через те, що був у відпустці. Він також спростував інформацію, яка обговорювалась в одному з сумнівних пабліків про те, що він начебто знаходиться за кордоном.

«Я два тижні і два дні був у відпустці. Хочу одразу озвучити, що я перебував в Одеській області та за її межі не виїжджав, бо ще до моєї відпустки в соцмережах ширилась інформація, що я начебто в Парижі. 90 відсотків часу провів дома з сім’єю. Хочу прокоментувати ситуацію щодо проблем нашої громади, які зараз є. Головна з них – подача електроенергії. Якщо говорити про всю Україну, то в Одеській області ситуація найскладніша. З цього приводу в Одеській обласній військовій адміністрації проводилась нарада за участю міністра енергетики, представників ДТЕК. Як запевняють керівники цих структур, ремонтні роботи ведуться і така ситуація може тривали до кінця тижня. Конкретно сказати, на який термін буде вимикатись світло – важко, але вчора було за схемою «2 години світло є, 8 – немає». Сьогодні, 6 лютого, вже була інформація, що буде 4 години на добу. Цей тиждень буде дуже-дуже складним, треба потерпіти, хочу ще раз озвучити для жителів, що від місцевої влади в даному питанні (щодо лімітів електроенергії, графіків) нічого не залежить. Люди висловлюють такі припущенням, що ми, керівники, тут на місці можемо це питання регулювати, повірте, це не так. Ми не можемо вплинути на це. Тому займаємось тим, що дійсно в нашій компетенції, наразі продовжуємо роботи все необхідне, аби функціонували наші «Пункти незламності», щоб люди могли зарядити свої мобільні телефони, прийти туди попрацювати онлайн та ін. Пункти будуть функціонувати в посиленому режимі стільки часу, скільки знадобиться. Через проблеми з електроенергію, декілька днів тому стався порив на водоводі на мережах «Інфоксводоканалу», ремонт вже провели. Зараз водопостачання здійснюється в штатному режимі, а наші міські резервуари повністю заповнені водою.

Стосовно шкіл, всі працюють в штатному режимі, наші навчальні заклади не переходили на канікули, як це зробили в Одесі. У школярів є можливість вчитися в очному форматі… Перша і третя школи працюють в другу зміну, через відсутність укриття в першій школі. Там проводиться ремонт підвального приміщення, як тільки він завершиться, перша школа одразу перейде на навчання в одну зміну. Дитячі садки працюють теж штатно, нам вдалося забезпечити їх харчуванням в повному обсязі, завдяки тому, що ми передбачили для дошкільних закладів генератори», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “«Цей тиждень буде складним», – мер Южного звернувся до жителів громади

  1. Стаття не вiдповiдає назвi. В чтому тиждень складний?. Тиждень пройшов. Немає вiдповiдi.

  2. ви, мабуть, не з Южного, якщо навіть після прочитання статті, не знайшли відповіді, чому той тиждень був складним для жителів міста. Міський голова пояснив, що це повязано з аварією на підстанції та тривалими відключеннями електроенергії.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.